неофолик форте

  • 3 005
  • 12
не мога да намеря никъде във  Враца, интересува ме дали знаете да са го спрели от производство, за да знам да го поръчам на майка ми.
Не могат да ми предложат и никава фолиева, която да е по-висока доза Shocked Close
Виж целия пост
# 1
Колежке, по аптеките какво ти казаха - би трябвало да знаят? И в края на краищата не може ли да си го поръчаш. Поне при нас е така, поръчваш в аптеката и на другия ден - готово.
Виж целия пост
# 2
Ми дума не продумаха, но на мен ми се върти нещо дали не я спряха от производство newsm78
Виж целия пост
# 3
Преди 20 дни си купих neo-pholic forte na neopharm.мисля,че не са го спряли,защото тука в бургас има.ако случайно неможеш да намериш мога да ти купя и да ти пратя по куриерска фирма.
Виж целия пост
# 4
а в София го няма, казаха, че вече няма да се произвежда. Последно мъж ми купи folacid-стои неразопаковано-ако искаш ще ти го пратя. Пак е 4 мг фолиева, но пише, че е добавка за храна. /хм, пише върху опаковката, че "необходимото количество фолиева киселина е важна за образуването и отделянето на мляко у кърмачките"/ Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Здравейте, прочетете повече за спирането на 'neofolic'  в тази тема:
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/1288749/page/0/fpart/3/vc/1
По-точно 3-тото мнение на tender.
Виж целия пост
# 6
Преди 2 седмици исках да купя, но в аптеката ми казаха че вече не се произвежда и не могат да ми предложат заместител.  Confused
Виж целия пост
# 7
Момичета, отдавна я спряха.Ще я пускат отново, но по-нататък.Поръчайте си я от чужбина.
Успех на всички!
Ва,  Hug
Виж целия пост
# 8
Въх направо ме пребихте с тази новина. Sad
Виж целия пост
# 9
няма да го намериш, от половин година го няма. фирмата която го внася иска да го пререгистрира като лекарство, а то сега е регистрирано като хранителна добавка и трябва да минело нам си къв си срок.
аз пия по една шепа от обикновените за да стане дозата
Виж целия пост
# 10
Само да кажа - току що си купих neopholic от аптеката под блока. Ако искате мога да проверя дали имат ище и да изпратя по куриер на нуждаещите се  Peace
Виж целия пост
# 11
През юли месец купувах, ще проверя в нашите аптеки и ако има мога да помогна Embarassed
Виж целия пост
# 12
Купих си Folacid 4, обясних в аптеката и ми казаха, че тази мога да я пия.
Благодара ня всички, които предложиха да ми помогнат, трогната съм  bouquet Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия