акумулаторна кола-джип

  • 604
  • 11
акумулаторна кола-джип,с дистанционно за родителя,ползвал ли е някой,доволни ли сте?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Ако става въпрос за такава,в която се вози детето-можеш ли да ми дадеш приблизителни цени,а ако имаш и снимка ще си златна Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Гледах ги в ХИПОЛЕНДза по 210 лв ,снимка нямам    Sad
Виж целия пост
# 3
един татко си развежда отрочето с нея с голяма гордост. каза, че била удобна. не му изтръпвали ръцете Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ние имаме такъв мотор само че е без дистанционно,и съм доволна само дето са малко бавни.
Купих ме го от Илиенци за 50лв.
Виж целия пост
# 5
Имаме от повече от година.Версия полицейски джип. Много е удачно ако детето ви е малко (на нашият му го купихме на 2г) за 200лв.Особено ако се разтършувате за варианта при който дистанционното е с всички опции за контрол: тръгване, спиране, плюс всички посоки.Детето вътре си гризка солетите, а баща му си играе с най-голямата количка с дистанционно в живота си.
Виж целия пост
# 6
Аз имам и е супер удобно.върни малко назад има такава тема
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 8
Благодаря за идеята  bouquet За 2 годинки на Гери искам да е нещо такова, но тогава ще е късна есен - 27 окт newsm78, а у дома нямаме място за съхранение, така, че май  ще е напролет покупката, а сега ще е нещо друго Thinking
Виж целия пост
# 9
Много ги харесвам и аз и мисля за другия рожден ден да му купим/то вече няма за кога,лятото свърши/,но чудя се дали е безопасно детето да стои вътре пък ти от старани да управляваш Thinking,ами ако му хрумне да се изправя или пък да слиза newsm78,щото моя като го качвам на количките му идват такива идеи.
Виж целия пост
# 10
Има си колан.
Виж целия пост
# 11
аз препоръчвам за деца над 2 г. тезои  с педалите на пег перего -моите наблюдения са ,че деца над 2 г. се справят с малко обяснения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия