Парфюм с аромат на чистота

  • 18 256
  • 60
Мисля, че това е най-готиния форум ...Simple Smile)
Моля да ми препоръчате някакъв парфюм, който да ухае на чисто...на прах за пране, на сапун...
Аз съм пробвала самичка да душа парфюмите по магазините, но след 3-тия вече всичко се смесва и накрая пак свършвам с B.U...така че моля ви...дами...споделете Simple Smile)
Виж целия пост
# 1
Jil Sander Pure, това ми изскочи веднага, ако се сетя за още ще пусна.
Виж целия пост
# 2
...освен него...щото е малко скъпичък...малката разфасовка е 70 лв, а голямата разфасовка е 100 лв...а не знам дали има имитация или някакъв еквивалент...когато пусках темата мислих да пиша освен него, но не вярвах че някой ще го знае...а иначе парфюмът ухае невероятно
Виж целия пост
# 3
Au the Blanc - Bvlgari и Be delicious на Donna Karan /последният - с лек плодов привкус/.
Виж целия пост
# 4
...освен него...щото е малко скъпичък...малката разфасовка е 70 лв, а голямата разфасовка е 100 лв...а не знам дали има имитация или някакъв еквивалент...когато пусках темата мислих да пиша освен него, но не вярвах че някой ще го знае...а иначе парфюмът ухае невероятно
Е-е-е, Pure си е класическият отговор на твоя въпрос. Не го писах, защото щях да повторя Биляна. Ако искаш да бъде на по-ниска цена /точно този парфюм/, можеш да пробваш с тестер.
Виж целия пост
# 5
Мога да питам за тестера на Пюр  EDT 75ml. - 58 лв. - ако го има искаш ли?
Виж целия пост
# 6
Ами...аз и аз ще поразпитам тук във Варна из магазините...благодаря за отзивчивостта
Виж целия пост
# 7
Моля  Wink .
Виж целия пост
# 8
Chastity мисля, че така се пишеше, никак не е скъп, а съм получавала комплименти от доста хора-и мъже, и жени Peace освен всичко друго е траен. Опаковката му е в жълто и лилаво, самото шише е дълго и извито, 100милилитра, на Расаси е. В магазиниите е около 20-22 лв.
Виж целия пост
# 9
Парфюмите на Джей Ло http://www.beautifulperfumes.com/women-s-g-glow-by-j--lo-for-women.html и http://www.beautifulperfumes.com/women-s-s-still-by-j--lo-for-women.html  .Страхотни  са.Точно аромат на чистота и сапун. Peace
Виж целия пост
# 10
Според мен и Donna Sergio Tachini е много изчистен аромат.
Виж целия пост
# 11
Розовия на Дюпон...Любим ми е  Peace
Виж целия пост
# 12
Сега от другата тема се сетих и за L`Eau par Kenzo - то , не на сапун, но е свежо и тестерчето от 15мл. е 15 лв. 30 мл. е към 40 лв. не е скъпо. На мен ми харесва. Аквауомана също е свеж, Айсберг Туайс сребристия - винаги ми е харесвал и не е скъп ...  - но са по-различни от Пюра.
Виж целия пост
# 13
ok...nice...продължавайте в тоя дух момичета...пълните ми душата с тези предложения Hug
Виж целия пост
# 14
Розовия на Дюпон...Любим ми е  Peace
Този ли - . Ако да - прекрасен е, но не е само на чистота ароматът, има красива, неповторима цветна нотка. Но е просто разкошен...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия