Daktarin орален гел при млечница

  • 18 870
  • 20
# 15
Здравейте. Моето бебче е на 29 дена и имаше млечница по езичето у долната устничка.Първо взехме Дактарин, но не помогна, После използвахме Нистатин в две форми - на таблетки смесен с глицерин и другото е Фунгостатин, който съдържа Нистатин и разни помощни средства. Първото ни го изписа лекарката ни, обаче ми беше много трудно да му изтривам млечницата от езичето, защото веднага започваше да суче и аз си помислих, че така няма да се излекува. За това реших да потърся нещо друго и нашият татко донесе това второто, то се разрежда с преварена вода и с пипета се изсипва в бузките. Не знам кое от двете помогна, защото ги използвах едновременно, но само за два дни се оправи.
Виж целия пост
# 16
При дъщеря ми беше по-скоро по вътрешната част на устните и бузите и съвсем леко по езика.
При прилагане на Дактарин винаги мажете седмица (така си пише и на листовката),въпреки че видимо минава за ден-два.В противен случай рискувате неизлекуваните докрай гъбички да се появят отново,но те вече са резистентни към Дактарина и лечението се усложнява.
Виж целия пост
# 17
...... Сега пак го гледам милото, спи и в съня си постоянно си плези езика, явно го сърби ужасно, май обърках нещо с това лекарство.
Дактарина е сладичък и децата започват да "примляскват" като им се даде.При нас помогна-оправихме се за няколко дни и по същия начин си плезеше езичето от лекарството.
Виж целия пост
# 18
Според мен това самолекуване на бебе си е малко...  ooooh! както и да е.
Ние имахме нещо като млечница като одъртяхме, т.е. към 9-10 месец. Още се кърмехме. Мазах я с това и веднага й минаваше още на 2рия ден. Но нашата беше по вътрешната страна на устата.
Обаче после след кърмене трябва да й се дава по 1 лъжичка вода или да пийне, за да отмие млякото, да не се образуват тези гъби. Така поне са ми казвали на мен, не че го правех де..  ooooh!
Виж целия пост
# 19
Едва ли ще кажа нещо ново ,но дактарина е много ефикасен,с няколко намазвания и гъбичките на Вики се изчистиха за нула време при положение,че при нея беш в доста тежка форма и по устничките имаше
Виж целия пост
# 20
Едва ли ще кажа нещо ново ,но дактарина е много ефикасен,с няколко намазвания и гъбичките на Вики се изчистиха за нула време
Ползвай без притеснения!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия