Дайте да изясним

  • 2 110
  • 22
Какво означава една жена да е трътлеста?Може ли да си хем слаба,хем трътлеста?  Embarassed И Може ли да се избегне?Какво може да направи за да не си трътлеста?
Моля не се смейте много на темичката ми  Joy  и да знаете че разчитам на вас    bouquet
Виж целия пост
# 1
Ми според моите скромни сметки  bowuu
трътката е мазното от на пилето дупето,което означава,че една жена,която е наричана с израза"трътлеста" има мазно дупе  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 2
С голямо дупе и къси крачета. Като Джей Ло.
Виж целия пост
# 3
С тлъсто дупе издадено назад и поклащащо се като желе...Нещо такова! Ама  и трътлите са чаровни.  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Според мен, когато е със силно изразени бричове, не толкова задника.
А ако е в комбинация с къси крака картинката е пълна.
Виж целия пост
# 5
Какво означава една жена да е трътлеста?Може ли да си хем слаба,хем трътлеста?  Embarassed И Може ли да се избегне?Какво може да направи за да не си трътлеста?
Моля не се смейте много на темичката ми  Joy  и да знаете че разчитам на вас    bouquet
rotfImao rotfImbo страшна тема Joy
По-горе са го изяснили вече Peace
Виж целия пост
# 6
ааа вие ме разбихте Laughingаз съм чувала че трътлестите са ниски и пълни Joy
Виж целия пост
# 7
Ей това  Joy http://www.vbox7.com/play:3555a97b

и един бонус  Mr. Green http://www.vbox7.com/play:334a96e2
Виж целия пост
# 8
според мен трътлест е някой, който има несъразмерна фигура с преобладаване на задните части Laughing
Виж целия пост
# 9
С голямо дупе и къси крачета. Като Джей Ло.
Да, точно така е. Макар че аз Джей Ло си я харесвам!  ooooh!
Виж целия пост
# 10
според мен трътлест е някой, който има несъразмерна фигура с преобладаване на задните части Laughing
И аз така мисля.
Виж целия пост
# 11
според мен трътлест е някой, който има несъразмерна фигура с преобладаване на задните части Laughing
И аз така мисля.
Еее, ако е висока 1.80, с дълги крака и голям задник, не е трътлеста според мен Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Еее, ако е висока 1.80, с дълги крака и голям задник, не е трътлеста според мен Simple Smile

ми точно де- баш си е трътла, щото такъв гъз на такова тяло не стои Laughing
Ти такива в каква група ги водиш Grinning
Виж целия пост
# 13
Еее, ако е висока 1.80, с дълги крака и голям задник, не е трътлеста според мен Simple Smile

Абе бая съм си трътлеста аз  Blush Щото общо взето мен си описала  Grinning
Виж целия пост
# 14
според мен трътлест е някой, който има несъразмерна фигура с преобладаване на задните части Laughing

то4но
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия