Как подклаждате любовния огън?

  • 1 118
  • 14
Чудех се как след толкова опити за бебеправене да не загубваме ентусиазъм и интерес към секса.Вие как разпалвате огъня?
Виж целия пост
# 1
Не мисли за бебеправенето, отдай се на другите чувства.

Получава се Wink
Виж целия пост
# 2
Ами ние се обичаме. Обичаме и секса. Нещата стават спонтанно.
Виж целия пост
# 3
Таня много хубаво си го е казала: не мисли за бебето, а мисли за човека до теб, все едно не беебправите. Въпрос на нагласа е всичко. Друг е въпросът, че понякога трябва да се кески по задължение. Но и това е въпрос на нагласа, направете си го по-интересно, всичкос и зависи от вас Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Не превръщаме секса в задължение, а и аз никога не казвам кога точно съм в ову така се запазва спонтанността според мен.
Виж целия пост
# 5
Ами трудно го подклаждам Mr. Green Особено с този график Crazy
Не, прави са всички момичета, които са ти отговорили - наслаждавай се на секса и не мисли непрекъснато дали ще стане бебето или не и ще се получи Laughing. Макар че, като се замисля, наистина има такъв "модерен" синдром на изчисляване  Thinking - в крайна сметка, както казват някои "Баба ти не е знаела кога й е овулацията..." hahaha
Виж целия пост
# 6
Не превръщаме секса в задължение, а и аз никога не казвам кога точно съм в ову така се запазва спонтанността според мен.

аз също не казвам, защото когато всичко си казвах имах проблеми, реплики от сорта: е аз да не съм за разплод само и тям подобни сега като незнае си е екстра пък и все още успявам да изкарвам нещата така че той да си мисли че когато задължително трябва да се секси той сам си го поискал Wink
Виж целия пост
# 7
Сексът с моята половинка е всичко, което някога съм си представяла, че сексът може да бъде. Той със замах изтри всички преди него и ми показа, че сексът е общуване, но на друго ниво
Виж целия пост
# 8
Съгласна съм с всичко това и аз също се наслаждавам много на сексуалния си живот.Разбира се,че не обсъждаме кога съм в овулация,да не би да го правим само тогава! LaughingТемата май взе друга насока,различна от идеята ми.Аз например скоро си направих на самоснимачка малко еротични снимчици и му ги пуснах на слайдшоу на компютъра,защото от вратата се залепя за него.За такива неща питах дали си измисляте:)
Виж целия пост
# 9
Да, измисляме си Laughing
Виж целия пост
# 10
С предупреждението, че сравнително отскоро се борим за потомство (2-3 месеца) истината е, че само като си помислим за бебеправене и започва да ни се прави  Twisted Evil Засега и този стимул ни стига Laughing
За по-нататък.. ще му мислим.
Виж целия пост
# 11
Е,при нас е лубов....като от теzи по филмите Embarassed Само като се погледнем в о4ита и zапо4ват да хвър4ат искри.Всеки,който е в една стая с нас усе6та напрежение във въzдуха. Embarassed....За първи път иzпитвам подобно не6то.Дълбоко ду6евно и невероятно сексуално привличане...може би и zатова така бърzо постигнахме желаните две чертички newsm68
Виж целия пост
# 12
Ние като си правихме нашето бебе (всеки ден по много секс)... ами то не писва но и ние гледаме все нещо да е различно-на различно място-не само в леглото, по всяко време и по различни начини
Виж целия пост
# 13
Ние като си правихме нашето бебе (всеки ден по много секс)... ами то не писва но и ние гледаме все нещо да е различно-на различно място-не само в леглото, по всяко време и по различни начини

 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 14
На нас това не ни е проблем засега. Получава се естествено и всичко е на ниво. Но аз не забравям да наливам масло в огъня. Взела съм си едни дантелени прелести ... Без значение дали другия месец ще подновим опитите, аз съм се приготвила да бъда много гальовна  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия