Какви са тези гърмежи..?!

  • 1 208
  • 11
Като излязох на балкона,страхотни гърмежи се чуват!Един комшия се прибираше от работа и ми каза,че Арома горяла!Направо се чува как гърмят дезодоранти.. Моля се да няма жертви! Praynig Чуват се линейки и пожарна. Не виждам дим,и се чудя дали да извеждам бебка,че това са си химикали.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
София. Серия от взривове разтърсиха столичните квартали "Надежда" и "Толстой", съобщиха за Агенция "Фокус" граждани, живеещи в района. По първоначална информация става въпрос за взрив в склад за съхранение на пиротехнически средства, намиращ се близо до стоков базар "Илиянци". След първоначалния взрив са последвали и по-малки вторични.
Няма информация за пострадали. На място са пристигнали екипи на полицията, пожарната и бърза помощ.
Виж целия пост
# 2
 Shocked  Shocked  Shocked
Нищо не се е чуло по новините
Виж целия пост
# 3
Уф дано да са фойерверки само,че представям си какво обгазяване щеше да стане.. ooooh! Значи за това не се вижда дим.По новините нищо не казват засега..но си гърми яко.
Виж целия пост
# 4
Да даже още се чува пукане .Аз съм в Надежда и се събудих от това гръмна страшно силно и продължава вече около час и нещо. Облаци от дим има и то много духа ги по посока центъра.
Виж целия пост
# 5
Мда,показах се на прозореца,като в мъгла е и мирише на барут.. Sick
Виж целия пост
# 6
София. Десет пожарни автомобила и близо 50 огнеборци пристигнаха на мястото на инцидента на столичната ул. “Илиянско шосе” 123, предаде репортер на Агенция “Фокус”. На място са и екипи на Гражданска защита.
По разкази на очевидци пожарът е възникнал около 7.45 часа тази сутрин.
Причините за инцидента все още не са известни. Складът е бил пълен с фойерверки и други пиротехнически средства и е на площ от около 400 кв. м. В близост до него няма жилищни сгради. Към момента няма информация за пострадали.
Полицията е отцепила района.
Виж целия пост
# 7
Страшно ви съчувствам за стреса и притесненията, които сте преживели и вероятно още преживявате!  Hug

Но се чудя, дали това, което стана днес, няма да спаси нечии пръстчета или очички?  newsm78  Praynig
Виж целия пост
# 8
какво става в тази софия? то не бяха срутвания ,то не бяха фонтани до шератон, а сега и гърмежи! човек вече не знае като излезе къде може да го свари! Shocked
Виж целия пост
# 9
http://dnes.dir.bg/2006/09/30/news732077.html

Сигурно има и ръчички в случая, обаче си мисля и друго дали тази година, не на празниците, а около тях гърмежите ще са по-малко. Деца 10-11-12 годишни оставени цял ден сами пукат по всяко време. Това представяте ли си 400 кв м. пълно с пиратки и ......................
Виж целия пост
# 10
Mного неприятно.Дано няма пострадали.
Виж целия пост
# 11
ох, и аз се събудих от тия гърмежи.няма пострадали-освн само финансово.гръмнали са 5 контяйнера с пиратки и т.н. което е огромно, огромно количество.приятелят ми работи там, както и в неговия склад има фойерверки-слава богу-не е неговия,но....на негов познат.и всичко това пак е умишлено-нищо лично, просто бизнес #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия