Кога се променя цвета на бебешките очички?

  • 2 036
  • 22
Бебо е вече на 2 месеца, а е още с гълъбови очи. Кога ще започнат да потъмняват и придобият истинския си цвят?
Виж целия пост
# 1
При Калина стана ясно, че ще си остане със сини очи още към 3-тия месец, да не кажа и по-рано.
Виж целия пост
# 2
никаква идея...мая се роди с тъмнокафеви о4и...нямам надежда zа светли
Виж целия пост
# 3
Различно е при всички деца. На моя близка детето беше със сини очи до 6-7 мес. после станаха пъстри  Hug
Виж целия пост
# 4
Когато спре да се кърми!Поне аз така знам!Моето бебче все още е с гълабови,а е вече на 3мес и половина!
Виж целия пост
# 5
Дъщеря ми е вече на 2 години и още се променят  Laughing няма точен отговор на върпоса  Grinning

Когато спре да се кърми! ...

Не, няма никаква връзка.

Виж целия пост
# 6
При нас се изредиха много цветове и 4ак на 1 г. 3м. стана ясно.
Виж целия пост
# 7
Когато спре да се кърми!

Този мит явно все още върлува... ooooh! Whistling
Виж целия пост
# 8
Когато спре да се кърми!

Този мит явно все още върлува... ooooh! Whistling
Той си върлува,ама на моите и на двамата още от първите дни им позеленяха очичките...та ние сме от опровергаващите го.
Виж целия пост
# 9
Аз, до колкото знам, окончателния цвят на очите ще се определи, когато спреш да го кърмиш.
Виж целия пост
# 10
Кърмих 11 месеца,а очите на моята Вероника се промениха на 6м.Позната кърми един месец,а очите на нейната дъщеричка се промениха на 7м(до тогава бяха небесно сини,не мътни,а сега са кафяви)Не мисля,че има връзка.Пак са от бабините деветини.
Виж целия пост
# 11
На големият ми син очите бяха небесно сини,но щом стана на 9 месеца станаха пъстри. Confused
Малкия се роди със сини и до ден днешен си е така. Grinning
Виж целия пост
# 12
Бебо е вече на 2 месеца, а е още с гълъбови очи. Кога ще започнат да потъмняват и придобият истинския си цвят?
към годинката ще е със истинския си цвят  Wink Grinning
Виж целия пост
# 13
Като чета..май при всички е различно. Аз все още нямам опит, защото чакам 1-во дете. Моят племенник е на годинка, а цвета на очичките му започна да се променя някъде около 6-тия му месец. В началото бяха светло сини-сиви и постепенно започнаха да потъмняват. Не зная обаче дали още няма да се променят. Иначе и аз съм чувала за това, че цвета на очите се променя, когато се спре да се кърми, но не зная доколко е вярно.
Виж целия пост
# 14
Казват,че когато се отбие бебчето,но аз мисля,че няма връзка Naughty
Според мен-между четвъртия и шестия месец,но за всяко бебче си е индивидуално Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия