Термометър

  • 2 683
  • 23
Момичета да Ви питам този термометър добър ли е- http://www.family-bg.com/catalog/prX_1171.htm ?
Или ако сте доволни от някой кажете, защото се чудя как да измеря температурата на малчо.Моля помогнете, защото не ми е удобно в дупето или под мишничката!
Виж целия пост
# 1
аз ползвам цифров който е биберон. Удобен е
Виж целия пост
# 2
за бебчовците наистина е най-удобно да мериш с термометър-биберон, но той дава малки отклонения. Иначе аз ползвам електронен на "Самсунг" и съм много доволна.
Виж целия пост
# 3
Ползвам дигитален ОМРОН под мишницата - мери за секунди Peace
Виж целия пост
# 4
Използвам дигитален.Бързо и лесно се мери с него.
Виж целия пост
# 5
И аз ползвам дигитален за подмишничката.
Виж целия пост
# 6
Извинявам се че се намесвам в темата, но искам да ви попитам дигиталните термометри не дават ли отклонения.Аз използвах такъв на citizen (дано вярно да съм го изписала), когато беше по-малък големият ми син. Но той даваше отклонения(меко казано), така детето ми вдигна 40градуса, а дигиталния си показваше 38градуса. Възможно ли е да е бил менте? Защото се чудя дали да си взема нов за бебчо, ама искам да съм сигурна, че отчита вярно. Все пак този тип термометри са доста по практични, особено за деца.
Виж целия пост
# 7
Момичета да Ви питам този термометър добър ли е- http://www.family-bg.com/catalog/prX_1171.htm ?

Имам такъв и съм доволна.

За щерката навремето ползвах термометър биберон и също бях доволна. Но тя дълго ползва залъгалка и нямах проблем с меренето до към 3г. След това мерех под мишницата.

Виж целия пост
# 8
И аз за термометър да попитам .Сори ,че в чуждата тема . PeaceИмам един ,който се лепи на челото .Колко е верен ?Някой използвал ли е такъв ?
Виж целия пост
# 9
И аз ползвам дигитален за подмишничката.
Peace
Виж целия пост
# 10
Лелееее толкоз пари за термометър  #Crazy
Аз меря с обикновен дигитален под мишницата.. Понякога сверявам със съвсем обикновен живачен - точен е  Peace
Виж целия пост
# 11
Трудно ми е под мишницата, защото все се криви и ми се иска да е нещо с което да е бързо и да не го мъча.За това ми хареса този, но не знам, да ли е хубав, че толкова пари на вятъра.Аз иначе мерих и с дигитален под мишницата и с обикновен живачен, но показват различно и вече напълно се ошашавих #Crazy.
Виж целия пост
# 12
ми аз меря с дигитален за 1 минута. Струва 1,50 лв. Първо меря мойта Т, псоле на бебето. Та ако има отклонения, да си покаже първо на мен  Wink
Виж целия пост
# 13
Здрасти Меше!
Моето мнение е че най точния метод е меренето в дупето като смъкваш 5 единици няма смисъл от толкова скъп термометър защото които и педиатър да попиташ всеки ще ти каже че електроните  дават отклонения.Аз не вярвах в началото аз мерех с електронен биберон но стана така че той ми изкара ангелите когато се убедих че педи-то е била права.И мен в началото ми беше гадно и жал да меря в дупето но се престраших и сега само така си меря температурата на малката. 10
Виж целия пост
# 14
Ние ползваме дигитален на Чико - около 15-16 лв. е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия