До мамите с секцио-цикъла ви стана ли по продължителен след операцията

  • 2 365
  • 68
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???
Виж целия пост
# 1
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???

При мен стана по-краткотраен Party За 3, максимум 4 дни съм готова Peace Преди се влачеше по 6-7.
Виж целия пост
# 2
Преди ми беше 7 дни, сега с все влаченето го докарва по 8-9 ooooh! А е и много по-обилен Tired Добре поне, че престана да ме боли.
Виж целия пост
# 3
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???

При мен стана по-краткотраен Party За 3, максимум 4 дни съм готова Peace Преди се влачеше по 6-7.
и при мен така и почти не ме боли
Виж целия пост
# 4
Престана да ме боли, но продължителността е май същата. Затова пък стана още по-обилен от преди. Сега след второто ще видим какъв ще бъде, но ако е още по-обилен, то тогава по време на мензис въобще няма да мога вече да излизам от къщи.  Confused
Виж целия пост
# 5
същата работа, влача се по 7 дни. Никаква промяна, само дето ме изненадва, няма предварителни болки.
Виж целия пост
# 6
Абсолютно същия е като продължителност, само в началото е малко по-слаб.
Виж целия пост
# 7
При  мен няма промяна.
Виж целия пост
# 8
Няма промяна. Все така си ме боли, продължителността е същата.
Виж целия пост
# 9
След като родих (нормално)  се надявах ,че нещата ще се променят към добро или по-точно така ми бяха казали, но уви...преди цикъла ми траеше 3-4 дни макс ,а сега е поне 5.Беше с адски болки ,а сега още повече ме боли и ходя като дрогирана от обезболяващите
Виж целия пост
# 10
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???

При мен стана по-краткотраен Party За 3, максимум 4 дни съм готова Peace Преди се влачеше по 6-7.
Също
Виж целия пост
# 11
И аз като тити - по-продължителен и безболезнен  Laughing
Виж целия пост
# 12
По-продължителен и по-обилен стана при мен,а зацапването е около 3-4 дни Whistling
Виж целия пост
# 13
Не, същият си е.
Виж целия пост
# 14
Само първия е по-продължителен и нестандартен, после нещата се нормализират!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия