за т.нар. шампоани-оцветители

  • 2 629
  • 23
Здравейте, момичета!
Незнам да ли правилно съм формулирала темата, но наскоро една приятелка се появи с невероятен, наситен и блестящ  цвят на косата, каза, че не било нищо особено, просто използвала от онези "шампоани-оцветители". Аз се запалих по идеята и сега съм в търсене на това шампоанче. В близкия до нас магазин за козметика ми показаха нещо на Палете, но не съм сигурна, че е същото, тъй като не се боядисвам (слава богу още не ми се налага) може и да незнам какво да търся.
Виж целия пост
# 1
Тези шампоани са за да поддържат цвета на вече боядисаната коса. На Палете са хубави. Аз съм се правила с червен в/у изрусена коса.
Виж целия пост
# 2
А не ти ли каза марка, име?

С такива шампоани не можеш да си промениш драстично цвета на косата. Обикновено има в сивата гама за побелели коси. Лореал предлагат такива, но са само за бели коси. Иначе и аз знам, че Палет имат. Пробвай, ако ще е цвят, близък до твоя, иначе няма да стане  Peace
Виж целия пост
# 3
Тези шампоани са за да поддържат цвета на вече боядисаната коса. На Палете са хубави. Аз съм се правила с червен в/у изрусена коса.

 И след коко време падна цветът? Добре ли се получи като цяло?
Виж целия пост
# 4
Тези шампоани са за да поддържат цвета на вече боядисаната коса. На Палете са хубави. Аз съм се правила с червен в/у изрусена коса.

 И след коко време падна цветът? Добре ли се получи като цяло?
Правих се 2 пъти, и цвета беше доста наситен. После много трудно обаче се върнах
към
 русото. Дълго време ми рижевееше косата. Не помня колко време изкарвах, на всяко измиване изсветляваше цвета, но не драстично.
Виж целия пост
# 5
Както казва БейбИту, тези шампоани са за поддържането на цвета м/у боядисванията.

Аз ползвам такава оцветяваща маска, аз съм на кичури и си слагам оцв.маска за брюнетки, доста освежава, но бързо се измива.

Иначе има такива оцветяващи бои, безамонячни, които траят за около 20-24 измивания.
Виж целия пост
# 6
Обикновено трайността е до 8 измивания,но при всеки е различно.Много зависи каква е основата.Ако е светла,може да се получи цвят,но ако е тъмна и искаш да я изсветлиш-няма да стане.Имай го предвид.
Виж целия пост
# 7
Аз ползвам такава оцветяваща маска, аз съм на кичури и си слагам оцв.маска за брюнетки, доста освежава, но бързо се измива.


А каква марка?Може да я има и тук,че вече искам да спра с боядисването.
Виж целия пост
# 8
Я кажете има ли на други марки такива оцветители, че аз само на Палете съм виждала!  newsm78
Виж целия пост
# 9
Тези шампоани са за да поддържат цвета на вече боядисаната коса. На Палете са хубави. Аз съм се правила с червен в/у изрусена коса.

 И след коко време падна цветът? Добре ли се получи като цяло?

Зависи от шампоана, но обикновено ти трябват около 8-9 измивания.
Виж целия пост
# 10
Има също пяна-оцветител и балсам-оцветител.Микс тон също би свършил работа(пак казвам-зависи от основата)
Виж целия пост
# 11
Имам балсам оцветител на Лонда, за уж матиране на русото, ама...тц. Много ефект не виждам. no
Виж целия пост
# 12
Аз съм се мацала точно с шампоан - оцветител.
Мисля че беше на Лонда но не съм сигурна.
Косата ми е кестенява, а аз си взех за черна коса.
Боядиса се, но естесвено не черна, доста голям скок исках да направя! Цветя беше много тъмно кафяво с много приятни отблясъци.
Постепено боята пада. При мен при миене на косата 2 пъти седмично стария цвят на коста се връщаше за около месец!
Виж целия пост
# 13
Аз ползвам такава оцветяваща маска, аз съм на кичури и си слагам оцв.маска за брюнетки, доста освежава, но бързо се измива.


А каква марка?Може да я има и тук,че вече искам да спра с боядисването.

Казва се Beautiful Brunette не можах да я откия в нета ако искаш мога да я снимам, не знам дали се продава в Бг. Но открих, че и Пантейн имат такава.
Тази е на Пантейн:

Но не очаквай да ти боядиса косата, тя е само за подсилване на цвета/матиране
Тази на Пантейн не съм я ползвала

Виж целия пост
# 14
Това на Пантен го има в Метро, видях го миналата седмица и се чудих за какво е Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия