Заболя ме сърцето....

  • 2 555
  • 40
Гледате ли "Отечествен Фронт" с Карбовски?
Дават женския затвор и една жена която похапвайки казва как е убила детето си с ръжен....Ох, чак ми призля  Sick.....
Просто исках да споделя, май от както имам деца страдам от слаби нерви...Ама само като си представя, че детето ми може да го заболи и мен ме боли...
Кажете ми че съм наред...
Виж целия пост
# 1
Не пожелах да го гледам, напоследък съм много чувствителна към предаванията на Карбовски и ми идват в повече Confused
Виж целия пост
# 2
по грешка го била убила.
Виж целия пост
# 3
Не искам да гледам такива предавания. Имам си достатъчно грижи за да оправям собствения си живот. Чуждите драми ми идват в повече точно сега.
Виж целия пост
# 4
Доплака ми се.Плаках..........Но какво от това един детски живот вече е минало..........Едно дете убито по жесток начин от собствената си майка, ей така за нищо.  А някои казват "Аз съм лоша майка". И тази жена е убила бременна. И Бог я е "дарил" с още едно дете.Тя така каза. Какво да кажа, по-добре да остана безмълвна........
Виж целия пост
# 5
Убила го е заради едно червило  Cry
Виж целия пост
# 6
Гледам и се блещя и кълна като стара циганка #Cussing out Нямам думи просто....
Виж целия пост
# 7
типично в стила на Карбовски. Показва обичайни неща за определено общество от хора
Виж целия пост
# 8
Пък аз рева...  Cry
Виж целия пост
# 9
типично в стила на Карбовски. Показва обичайни неща за определено общество от хора
Това общество от хора не гледа телевизия и даже не подозира, че на тази земя има същество с името Карбовски.
Виж целия пост
# 10
типично в стила на Карбовски. Показва обичайни неща за определено общество от хора
Това общество от хора не гледа телевизия и даже не подозира, че на тази земя има същество с името Карбовски.

съгласна и с 2-те ви  Peace
Виж целия пост
# 11
добре, че не съм го гледала
Виж целия пост
# 12
Не искам да гледам такива предавания. Имам си достатъчно грижи за да оправям собствения си живот. Чуждите драми ми идват в повече точно сега.
А и не мисля, че е нужно да се натоварвам с това!
Виж целия пост
# 13
Не го гледах, повдигна ми се само от рекламата. Почти ежедневно се сблъсквам с такива гадости, не искам да ги гледам и от ТВ.
Виж целия пост
# 14
Горкото момченце
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия