дЖелезен ефект???

  • 815
  • 8
Наскоро,докато чаках в аптеката,едно момиче си купуваше Калорекс.Аптекарката и обясняваше,че били 2/или повече/вида,та ме заинтригува този,който беше за талията-топи мазнините по талията,корема и ханша.Някой пробвал ли го е това нещо?Ще ви бъда много благодарна за малко повече инфо!Мерси! Grinning
Виж целия пост
# 1
Не, не съм го чувала даже, но ми стана интересно и на мен Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Като имам преки наблюдения около мен, резултатът е 0.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 3
Ееех, ако ставаше толкова лесно.... Tired
Виж целия пост
# 4
Една близка (тя е на 60-тина години) много го хвали. Тя по принцип е слаба, но винаги е имала по-закръглено дупе и най-вече натрупвания около кръста. Сега вече ги няма, каза, че го пила три месеца и то онзи, с водораслите (Кла).
Не знам. Едни хвалят едно, на други пък съвсем не им действа.  Rolling Eyes Една съседка надебеля много от "Златно чудо".
Както разбирате, аз съм душеприказчик на всички дами, които искат да отслабнат.  Joy
Виж целия пост
# 5
Аз по принцип нямам намерение да отслабвам,а да си оформя силуета от гърдите надолу.56кг.съм,но ми се струва,че дупарата, ми е по-голяма,отколкото ми се иска да бъде. Grinning
Виж целия пост
# 6
Бях си взела 1 опаковка преди 2-3месеца калорекс за корема ,но при мен нямаше промяна,а и може би трябва да се пие продължително време Simple Smile
Виж целия пост
# 7
И аз го взимах около 2 месеца-определено нямаше ефект.
Виж целия пост
# 8
 LaughingБрат ми го пи, никакъв ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия