спорт за специални деца и големи

  • 663
  • 4
здр,
ровя се да намеря дневен център или някакви занимавки подходящи за деца и големи с проблеми в София; честно казано впечетлително е че не мога нищичко да намеря,по провинцията май има повече,но намерих това,може някому да е ползено

http://para-sport.org/

ако някои има инфо за дневен център,платен или не-моля кажете
всичко добро,
Анна
Виж целия пост
# 1
центрове има почасови, има плуване за деца с проб;еми на басейна Спартак, какво точно тъсиш?
защото питаш за деца и големи- едно временно да са там няма такова
или поне аз не знам да има и за малки и големи на едно място
Виж целия пост
# 2
От 1.11.2006 стартира една програма зо обучение по тенис. Заниманията ще се провеждат на кортовете на националния стадион.Една част от децата са обучавани през лятото. Повече информация след 1.11
Виж целия пост
# 3
nnnnina ,
аз ли1но търся дн.център за голям 1овек с хрон.заболяване,по1асов би било идеално;
ако имате някакво инфо-ще съм много благодарна; не виждам нищо странно да има за всякакви възрасти на едно място,поне на мен не ми се вижда странно де..
понеже не намерих нищо разширих сър1а и намерих това,ако някому е полезно-добре,ако не-пак добре
Анна
Виж целия пост
# 4
за голям човек за съжаление няма в София, може би по-скоро биха му намерили евентуално занимание в дом за възрастни - има и частни и там да престоява само през деня. За друго решение не мога да сетя поне за сега
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия