ПОЧИНА МИ ВТОРО ДЕТЕНЦЕ...ВЧЕРА

  • 13 123
  • 136
Не мога да пиша... след 40-дневен болничен престой...и при едното и при другото диагнозите остават неясни... чакам изследвания...имам нужда от кураж. Много ми е тежко...
Виж целия пост
# 1
Приеми моите съболезнования!
Едва ли мога да предположа колко ти е тежко.
Събери сили и продължи!
Виж целия пост
# 2
Боже боже колко съжалявам то няма какво да ти кажа в този момент съжалявам клета майчице как издържа сърцето ти на тази мъка незнам .Прегръщам те и съм с теб в мъката ти.
Виж целия пост
# 3
Боже боже колко съжалявам то няма какво да ти кажа в този момент съжалявам клета майчице как издържа сърцето ти на тази мъка незнам .Прегръщам те и съм с теб в мъката ти.
Syboleznowaniq!
Виж целия пост
# 4
Съжалявам, миличка!
Една голяма прегръдка от мен!
Ще се моля за теб! Praynig
Виж целия пост
# 5
Моите съболезнования! Praynig  Praynig  Praynig
Виж целия пост
# 6
Моите съболезнования! Дано успееш да преодолееш  болката
Виж целия пост
# 7
Моите съболезнования Cry
Ще се моля за теб Praynig
Виж целия пост
# 8
Много съжалявам Cry момиченца или момченца? Аз съм родена след като на мама и татко са починали 3 момченца, кураж мила и не се отказвай! Hug Praynig
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви....
Виж целия пост
# 10
Съболезнования, мила.Нямам думи с които да те успокоя,тази болка не минава никога.
Много сила трябва за да се пребориш с всичко случило се,и за всички етапи през които ще минеш.
Прегръщам те силно,и знай че сме с теб.Имай вярата,че скоро ще бъдеш дарена с живо и здраво детенце.
Виж целия пост
# 11
Даже не мога да предположа колко ти е тежко и трудно, на съпругът ти вероятно също. Много сили ви пожелавам и смелост, да преминете през това изпитание.
Да почиват в мир дечицата!
Виж целия пост
# 12
приеми съболезнования, майчице! дано Господ ти даде сили да продължиш! Cry
Виж целия пост
# 13
Много съжалявам . ConfusedБъди силна .
Виж целия пост
# 14
Моите съболезнования Cry
Думите са слаби...тежко е за преживяване...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия