Препоръчйте добър уролог!!

  • 645 347
  • 826
# 75
Ще поразуча. Благодаря за информацията, Павлето! Ние тази неделя ще ходим да ги видим техните и ще поговоря и с него и със свекървата по темата.
Ако иска да го докараме до София за преглед, поне да го видят, ще е чудесно. Че той с възрастта е станал капризен, троснат, и малко е трудно като цяло...  ooooh!
Виж целия пост
# 76
И аз търся координати на проф. Стоян Чакъров  Praynig Баща ми е с проблем и трябва да се консултира с него час по-скоро.
Виж целия пост
# 77
Не ходете при д-р Карачоров. В изследванията намира несъществуващи неща (непотвърдени в други лаборатории), които след това лекува дълго и тужно, а алчността му е просто пословична! Хора с добри доходи сме и не бихме се ядосали да дадем парите, които иска, стига да не прекаляваше с липсата на елементарна професионална етика. Прекъсваме лечението си по средата и отиваме при друг специалист. В края на лечението ще пишем дали сме доволни или не.

В защита на д-р Костадин карачоров мога да кажа следното : Изключително съм доволен от успешното лечение, освен огромният опит който той има, е един изключително добър специалист с успешна дългогодишна практика  както в страната така и навън . За разлика от много други " диагностици" , д-р Карачоров е хирург с хиляди операции без смъртни случай, с което малцина други хирурзи могат да се похвалят . Работи и внедрява най модерните методи в областта на Урологията .  Причина за неразбирането на материята в тази област е изключително ниската култура на голяма част от пациентите в страната, които са лъгани от много други прехвалени специалисти( мога да ги нареча дори и шарлатани), които без никакви познания се опитват да лекуват заболявания на Простатата например, като вместо това ги правят хронични и много хора страдат безпричинно... А доколкото това " какви бактерии открива"- всичко е въпрос на лаборатория, така че възможно е и да се допусне грешка, не мисля че вината е на доктора в този случай. За съжаленеи добрите лаборатории които правят подобни изследвания не са стотици все пак... д-р. Костадин Карачоров в никакъв случай не може да се нарече лъжец или лаком- или може би много хора в България биха дали стотици левове за автомобила си, но за здравето- НЕ. Отново потвърждение на ниската здравна култура . Никой друг уролог не само че не ползва, но се оказва че дори и не познава методите с които лекува д-р Костадин Карачоров ( това след много ходене и търсене се доказа)- бих дал 200 или 300 лв и да приключа със мъките за един месец, отколкото да ходя при сладкодумни специалисти по една година, които вземат три пъти по малко, но 5 пъти по дълго- вие сами изчислете за какво става дума... а страданията- за тях не ми се говори.
Така че определено- ако имате Урологични оплаквания- не се мотайте- горещо препоръчвам д-р. Карачоров.
Виж целия пост
# 78
Като прегледах последните мнения и се убедих, че колкото хора - толкова и позиции. В спора се ражда истината, казват  Flutter
Виж целия пост
# 79
Относно мнението за д-р Карачоров на Boris Kostadinov. Вероятно от него има и доволни. Но след като със съпруга ми ходихме при д-р Милушев, установихме, че нашите проблеми са лекувани от сладкодумния и чаровен д-р Карачоров с антибиотици, които практически не ги касаят!
Относно малките суми и малките пари - семейството ни е съвсем добре финансово, че да си плати каквото е необходимо - ние с направление не ходим никъде. В случая не е проблемът с парите, а с медицинската етика или с некомпетентността. За да не излезе, че правя неплатена реклама на клиника, вижте къде работи д-р Милушев, ще се ориентирате лесно дали изказването ми има финансов мотив.
Но, естествено, за други диагнози може и на някого въпросният господин да е свършил работа. Само че темата тук е "Препоръчайте добър уролог", а не казионен - очевидно човекът, който я е създал, няма предвид лесна диагноза.
Виж целия пост
# 80
Доцент Чавдар Славов от Медицинска академия. Оперира баща ми и много съм доволна. Не работи със здравната каса Преди време прегледа беше 25лв. Операцията е безплатна.
Виж целия пост
# 81
Относно мнението за д-р Карачоров на Boris Kostadinov. Вероятно от него има и доволни. Но след като със съпруга ми ходихме при д-р Милушев, установихме, че нашите проблеми са лекувани от сладкодумния и чаровен д-р Карачоров с антибиотици, които практически не ги касаят!
Относно малките суми и малките пари - семейството ни е съвсем добре финансово, че да си плати каквото е необходимо - ние с направление не ходим никъде. В случая не е проблемът с парите, а с медицинската етика или с некомпетентността. За да не излезе, че правя неплатена реклама на клиника, вижте къде работи д-р Милушев, ще се ориентирате лесно дали изказването ми има финансов мотив.
Но, естествено, за други диагнози може и на някого въпросният господин да е свършил работа. Само че темата тук е "Препоръчайте добър уролог", а не казионен - очевидно човекът, който я е създал, няма предвид лесна диагноза.

Здравейте, Firelady !

Относно д-р Милушев-много интелигентен човек, и доколкото ми е известно,той е ученик на д-р Карачоров, но опитът му като цяло е по малък , което не пречи също да бъде добър диагностик, разбира се. Лошото е, че всичко при него се заключава  само в това . Все пак, ако някой търси не само добър диагностик, но и добър урологич- хирург, защото не всички урологични проблеми се лекуват с хапчета, не смятам че д-р Милушев ще може да му помогне . под " Уролог"- обикновено се разбира и хирург-може да попитате лично д-р Милушев за това-колко и какви операции е направил до момента ... ( понеже хората питат- затова коментираме-нека да знаят )
Най новите и модерни световно известни  инвазивни  локални лечения на простатната жлеза ( директно инжектиране на медикаменти в нея, локални нагревки) са не само въведени, но и за момента се практикуват много успешно, доколкото разбирам от много хора, само от д-р Карачоров.
И още една препоръка- по метода на елиминацията- с цел да бъде снета отговорността на самият лекуващ доктор по отношение на лабораторията, не е изключена или забранена и възможността всеки с урологични оплаквания , разполагащ с много свободно време, лично да потърси лаборатория и да отиде и даде урина , кръв , секрет,и каквото още трябва, за изследване. Така лично ще може да си плати на лабораторията и да си получи лично резултатите, които се заключават в опис на изолираните бактерии и на това срещу какво са резистивни и срещу какво-чувствителни, и да си закупи необходимите антибиотици ,за да трепе бактериите успешно . За да има ефект обаче-задължително изследвания и при двамата партньори!!- казвам това защото много " тесни специалисти" изследват и лекуват месеци наред само единият партньор , и се чудят защо  не се получава търсеният резултат-сетете се сами .

на всички желая да бъдат много здрави, да пазят здравето си за да сведат срещите с докторите до минимум !!
Виж целия пост
# 82
Както вече се изписа, хубаво е да има пъстрота на мненията, а всеки да си избира при кого да ходи.
Все пак, не е задължително учителят винаги да е по-добър от ученика си. Историята е пълна с такива примери.
Виж целия пост
# 83
Някой ходил ли е скоро при проф.Чакъров,колко се чака за преглед при него,колко струва прегледа?
Виж целия пост
# 84
Boris Kostadinov - клакьор или спамер, ако не си и самия д-р Карачоров, моля спри да подвеждаш хората и се скрий, че ако почна да пиша за "големия хирург", мастилото няма да ми стигне. Не му вярвайте в никакъв, ама в никакъв случай и не ходете при този "лекар"-самохвалко. Изградил е много умело паяжина в нет-а, пуска коментари като този на Boris, с които набира наивници, убеждава ги колко са зле и им одира кожите с ненужни манипулации по измислени от него цени. Трие негативните коментари във форума на сайта си - убедете се сами в това. Ако някой все пак реши да го посети, нека ми пише на лични, за да му обясня за какво става дума, пък сам да решава какво да прави. Firelady е прекалено тактичен, но на мен ми писна от тези поръчкови препоръчители на д-р Крачоров и затова се включих в темата с този тон  - моля за извинение, ако на някого се е сторил по-остър. Нямам желание да разисквам темата повече, затова не се опитвайте да ме коментирате или предизвиквате. Който малко от малко е усетил за какво става дума, ще се справи сам при вземането на адекватно решение.
Виж целия пост
# 85
Олеле, тази тема се е напълнила с някакви спам-, рекламни и антирекламни съобщения. Хора, не мисля, че сте много полезни така Sad

Създавате много шум, но липсва полезна и необходима информация.  ooooh!
Виж целия пост
# 86
Здравейте,
има ли някой отзиви от д-р. Валентин Бачев, който е от екипа на проф.Стоян Чакъров  -  УМБАЛ "Св.Анна". Беше ми горещо препоръчан от негови колеги, но аз искам да попитам за мнение от негови пациенти. Дано някой да има впечатления, че работата стана спешна.

предваярително Благодаря!
Виж целия пост
# 87
Може ли да ми кажете дали д-р Марин Георгиев работи в Александровска или само в клиника Доверие и доцент или доктор е? Добър специалист ли е? За тази клиника Доверие нямаше ли някакъв скандал преди време?
Виж целия пост
# 88
Влизам с въпрос към по -опитните в бъбречните неволи. Майка ми и баща ми имат камъни в уретрите и 2 литрипсии неможаха да им ги разбият . Сега сме записали час за баща ми при доц. Салтиров, за който чухме че вади камъни по някакъв безкръвен метод. Не бил нито уретероскопия , нито стенд.  newsm78 Та някой знае ли какъв е точно този метод? То малко като гатанка стана , но много ще съм благодарна ако някой , който е ходил скоро при доцента да сподели.  Hug
Виж целия пост
# 89
Tanija, аз съм чувала за някакво лазерно разбиване на камъни в пикочни пътища. Но не знаех, че го правят в България. Моля те, ако ходиш там,дай ми повече информация, много живо ме интересува.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия