Vivrtoria sikret?

  • 1 169
  • 17
Някой знае ли дали има магазин на victoria sikret в София?
Виж целия пост
# 1
За съжаление няма...  Sad
Виж целия пост
# 2
Victoria's Secret... Не, няма магазини в София.

Можеш да си поръчаш онлайн. Имат доставки за България: http://www.victoriassecret.com/
Виж целия пост
# 3
Аз също харесвам бельото и дрехите на тази марка, но сигурна ли си че става online пазаруване от сайта, защото аз съм чувала от приятелка, че не може. Лично на мене много ми се иска да става и бих пробвала, защото преди време съм разглеждала каталога им и много неща съм си харесвала, а преди 4 години съм си купувала от разпродажба не в България и имаше невероятно намаление.
Виж целия пост
# 4
  Уф,и аз отдавна се ослушвам дали ги има на нашия пазар ThinkingНо бих предпочела първо да видя и да пробвам,а не да купувам он-лайн Confused
Виж целия пост
# 5
 Аз от опит да ви кажа, много съм недоволна от качеството на тяхното бельо. Докарват го на вид горе-долу ( нещата на живо въобще не са като на сайта само да ви предупредя) , но е много по-некачествено от българско такова, което съм купувала.
Лично аз след няколко покупки и подаръци повече не купувам от там.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Аз имам същото мнение като Tandoori .
На рекламите и сайта изглежда  добре, но в действителност е" Второ качество"
Виж целия пост
# 7
Да скъпа можеш да пазаруваш онлайн от сайта, аз го правя често.
Виж целия пост
# 8
Аз пък съм от доволните клиенти на Виктория Сикрет  Peace
Виж целия пост
# 9
Аз пък съм от доволните клиенти на Виктория Сикрет  Peace
аз също. Peace
а парфюма PINKми е любим.
Виж целия пост
# 10
Може да е много ламерски въпрос Wink, но аз редовно го разглеждам (сайта - ползвам го за модели, който после шивачката ми ги шие) и съм виждала че доставка се осъществява само на територията на Щатите. Не съм много добре с английският, но разбирам долу - горе, явно има някъде където се упоменава, че заявката е от чужбина. Може ли да ми помогнете - как да си поръчам нещо от там?
Виж целия пост
# 11
Аз пък съм от доволните клиенти на Виктория Сикрет  Peace
аз също. Peace


И аз.
Но аз главно пазарувам от техните магазини, рядко онлайн.
Виж целия пост
# 12
Аз също съм поръчвала и съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз си поръчах обувки и съм много доволна.
Виж целия пост
# 14
Преди 2 години приятелка от Щатите ме абонира за каталозите им, доставяха ги редовно и много ми легнаха на душата... Само на картинка. Поръчах си и се разплатих чрез нейната кр.карта, "на живо" нито размерът съответстваше, за качеството.... #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия