Помогнете да избера овлажнител!

  • 937
  • 14
Здравейте!
Моля всички мами които имат овлажнител да ми препоръчат коя марка е добра и евентуално от къде мога да се снабдя с такъв.
Трябва да е с пара на стайна температура, защото до навършване на 2 годишна възраст на детето не се препоръчват тези с топла пара.
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Вече си купихме, не дочаках мненията ви.
Виж целия пост
# 2
emoli, какъв си взехте и на каква цена, от къде?
Виж целия пост
# 3
Делонги от Техномаркет на 65 лева.Доволна съм, много е нужен за през зимата.
Виж целия пост
# 4
Ще използвам темата да попитам - каква е разликата между овлажнител и йонизатор ?
Виж целия пост
# 5
апропо, днес бяхме на преглед при Мустаков, който категорично каза - за алергични деца никакви овлажнители, тенджери с вода, простряно пране и прочие в стаята.
Виж целия пост
# 6
апропо, днес бяхме на преглед при Мустаков, който категорично каза - за алергични деца никакви овлажнители, тенджери с вода, простряно пране и прочие в стаята.




Този пост не е за тази тема.Вие бяхте поддръжника на великата МЕЛИ, а по мои съмнения нейния съпруг.
Благодаря за съвета но овлажнителя съм взела по препоръка на моята педиатърка д-р Беремлийска, така че не ме интересува Вие при кой сте били (ако сте били).
Виж целия пост
# 7
апропо, днес бяхме на преглед при Мустаков, който категорично каза - за алергични деца никакви овлажнители, тенджери с вода, простряно пране и прочие в стаята.




Този пост не е за тази тема.Вие бяхте поддръжника на великата МЕЛИ, а по мои съмнения нейния съпруг.
Благодаря за съвета но овлажнителя съм взела по препоръка на моята педиатърка д-р Беремлийска, така че не ме интересува Вие при кой сте били (ако сте били).

Този пост не е за теб, Емоли, защото вече си си купила овлажнител. Този пост е за информация на онези, които като мен мислеха да купуват също. 
Само за твое ограмотяване - Доктор Мустаков е най-известният детски алерголог в София, а аз не съм съпруг на Мели Simple Smile Не ставай смешна. Никога не съм те обидила с нищо, за да ми държиш този тон. Сигурно не си и забелязала моя сърдечен поздрав към теб след раждането, но ТОВА вече не е за тук...
Виж целия пост
# 8
Този пост не е за тази тема.Вие бяхте поддръжника на великата МЕЛИ, а по мои съмнения нейния съпруг.
Благодаря за съвета но овлажнителя съм взела по препоръка на моята педиатърка д-р Беремлийска, така че не ме интересува Вие при кой сте били (ако сте били).

Емоли, Мели помага  за разлика от твоето празнословие.
И мога да ти кажа, че форумът само загуби от липсата на Мели.
А каква ще се явя на Мели според твоята параноя? Wink
Хе-хе-хе, по мои наблюдения Мели не пише тук доста отдавна, колко си се засегнала от нейните познания, та чак сега ни в клин, ни в ръкав я цитираш.
И не си мисли, че всичко, което расте по земята се яде. Преди да направиш нещо провери.
И сега по темата, постоянно по-влажната среда е предпоставка за развитието на повече микроорганизми, което вече застрашава склонните към алергия.
Но както казва Джам ти вече си си купила, дала си си парите, така че си го ползвай.
Виж целия пост
# 9
Според мен този спор е излишен.НО....
Jam, смешно е да има има такива постиги ТОЧНО в тази тема.Благодаря за ОГРАМОТЯВАНЕТО.....но ако искам съвет нека тогава да се даде а не да се натрапва както в случая стана.Ако се обърне внимание темата ми е "Помогнете да избера овлажнител!" а не давайте съвети за алергии.....така че е неуместно, меко казано.
Lali, казваш че тук ще те цитирам "Мели помага  за разлика от твоето празнословие"
Интересно ми е защо мислиш така???Не те познавам...затова не бих те обидила по никакъв начин но не мога да не кажа, че твоя постинг е равен на празнословие.....аз просто исках мнение за овлажнители Joy
Много грубо от твоя страна но явно възпитанието ти е такова и не мога да те виня!
Много сте груби вие от ЗАЧАТИЕ....
Ако имате някакви проблеми моля пишете ми на лична, аз няма да изпростявам заради вас.
Човек не може и мнение за овлажнител да поиска без да бъде нападнат, срамота членове на ЗАЧАТИЕ, СРАМ ЗА ВАС!
Виж целия пост
# 10
емоли, само 2 думи - имаш нужда от специализирана помощ...
Виж целия пост
# 11
емоли, само 2 думи - имаш нужда от специализирана помощ...



С удоволствие бих посетила специалист ако ми кажеш каква ДИАГНОЗА ми е поставена и дали компетентното лице си ти?
Това си е чиста проба заяждане от ваша страна , помолих ако има някакви възражения да се пише на ЛИЧНА но явно простотията взима връх от ваша страна.
Предполагам, че трябва да уведомя модератор да премести темата в Клюкарник.
Пак повтарям, пишете на лична, на ЛИЧНА (нека да е с големи букви дано да го видите).
Виж целия пост
# 12
Първо, не съм член на Зачатие /с цялото ми уважние към силните момичета там/, можеш да изискаш документацията и да провериш.
Второ - няма какво да изяснявам на лични съобщения.
Трето - ти започна първа, нападайки Мели ни в клин, ни в ръкав, заради ваш конфликт преди година, който аз помня, тоест знам те отдавна и съм си съставила мнение още тогава за теб, но както виждаш не съм те коментирала досега.
И четвърто - Мели е млад, образован, четящ и знаещ лекар и освен завист не виждам друго обяснение за атаката ти след толкова време.
И пето - понеже си падаш по неоснователни обощения, нямам роднински връзки с Мели, не съм и пациентка, не съм я виждала никога на живо.
Виж целия пост
# 13
Искам да питам emoli доволна ли е от овлажнителя които си е купила, защото ми е наложащо да си купувам. newsm51
Виж целия пост
# 14
Pete, Въпреки че ме нападнаха гладни хиени за това, че съм поискала мнение с радост ще ти отговоря.
Много съм доволна.На две степени е за по-малко пара или за повече, както си прецениш.На нас ни го препоръча педиатърката и наистина не само детенце спи вече по-добре но и ние с баща му.При нас въздуха е много сух.
Успех при избора и със здраве да си го ползвате.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия