Най - трудният от 9те месеца.....

  • 5 002
  • 81
Здравейте мами  Simple Smile
Бързам да се похваля - днес влязох в осми месец.... Hug
Седя си и си мисля тези дни точно две неща:
Първо - как ще изкарам този месец (вече не ходя на работа ) и просто не се сещам какво да правя с тези си дебелини, то нито е за разходки, нито работа в къщи да свършиш някаква - само ох и ах.
Второ - всъщност как точно ще ми стигне времето през този последен етап да подготвя всичко за "големия ден" без да пропусна нещичко.....
Та такива ми ти работи Wink
Сега се обръщам  назад и се сещам месец по месец как мина всичко.... , така и ми стана любопитно:
Как беше при вас, кой месец  от бременността си изкарахте най - трудно и свързвате с най-неприятни емоции?
(Въпреки, че самата бременност сама по себе си е прекрасно нещо, всички знаем)
Поздрави
Виж целия пост
# 1
Нямам труден месец.Работих до края.Подготвих всичко постепенно, повечето неща купихме след раждането на бебето,мъжа ми, да ми е жив и здрав, по списък Wink
Виж целия пост
# 2
Аз в събота влизам в осмия...
Досега май труден беше седмия.Може би защото почнаха болежките и оплакванията,трудните нощи.... newsm78
Много се радвам на бременноста си и с нетърпение чакам бебешока.. baby_neutral
Виж целия пост
# 3
За мен най-труден беше 9-я. Не можех да стана сама от леглото( качих 25 кг) . Ядях само шоколад и портокали-самото това и нищо друго  Sick. Не излизах ,защото не можех да се обуя-абе ужас ooooh!
Виж целия пост
# 4
Най - трудни ми бяха 2 - ри и 3-ти месец - адски лошо ми беше, не знаех на кой свят съм Rolling Eyes.

После всичко ми бе лесно и много приятно - въпреки дебелината, ходех на работа в 9-тия месец, добре се чувствах. Приготвях се за бебчо постепенно - към 7 месец почнах да пазарувам, да пера, да гладя и да подреждам нещата на бебчо.
Виж целия пост
# 5
4-ия месец, понеже бях прокървила и трябваше да лежа, и 8-ия - беше ми много тежко и неудобно. Родих в първия ден на деветия месец, та затова пропуснах най-тежкото.
Виж целия пост
# 6
Не излизах ,защото не можех да се обуя-абе ужас ooooh!

Ах, това просто забравих да го спомена !!!!!  #Crazy
От месец и половина и това "щастие" доживях.....5 ти месец си мислех : "ей , един тънък глезен ми остана за хубост"...пък то ?!!!
Ужас, едни обувки точно нося / бившите планинарски, до глезена развързани широко/..... а пръстчетата на краката ми са като топченца, в сравнение с останалата тумбеста и напращяла част... Hug
Виж целия пост
# 7
Най-кошмарните месеци за мен бяха 1,2,3 беше ми адски кофти повръщане, миризми, ужасно на никой не го пожелавам. Иначе после беше добре в очакване на големия ден. Успех и на теб!
Виж целия пост
# 8
Thanks  Peace
Виж целия пост
# 9
С големия нямах труден месец. Самото раждане беше най-трудното.
С малката - първите три, защото лежах за задържане.
Виж целия пост
# 10
На мен най трудния и при двете бременности месец ми беше деветия.Първия родих на термин,втория преносих и се изнервих адски.Което е най странно,повръщах точно в края на бременноста си!
Виж целия пост
# 11
И трите пъти - първите месеци, може би 3 и 4. Така исках да ми личи,че съм бременна, че нямах търпение да минат първите месеци! След като се родиха Бебоците - най-бавно ми минаваха вторите месеци - незнам защо!
Виж целия пост
# 12
Мисля,че нямах трудни месеци.Прекарах чудесна и лека бременност.
Виж целия пост
# 13
Най-трудният ми месец беше 2-рия, когато трябваше да лежа 10 дена в болница за задържане.
Иначе от 3-тия месец нататък бременността ми беше много лека,
ходих си на работа до края /тъй като бях планувана за секцио/,
дори след като родих не знам защо изпитвах известно време носталгия по тези 9 месеца....?!?!?! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
труден не мога да кажа,че сум имала,но 1,2,3 месец ми беше адски напрегнато,защото първата ми бременност завърщи със спонтанен аборт в 8г.с и точно на 31.10.05 ми направиха аборта. Cryно сега съм много щастлива че скоро ще гушна бебка в прегръдките си. Hugна всички на които им предстои раждане нека да буде леко ибезпроблемно и да имате най-хубавите бебоци на света Peace  bouquet   Peace  bouquet Peace  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия