Какви салами и луканки купувате?

  • 17 493
  • 58
Дайте да обменяме опит, че съм на път да намразя всички марки и да се откажа от месото. Всичко което купувах ме го развалиха. Бях фенка на КФМ, но сега не мога да купя луканка или салам който да не мирише ужасно. Взех ме Медвен и той мирише направа на л...а (без извинение). Направо вече в чудо се видях. Купувам и ай де на боклука. Close
Виж целия пост
# 1
Карловската луканка най си ми харесва, обаче кой беше производителя... не се сещам newsm78
Виж целия пост
# 2
ами в момента взимаме на "Еко-мес" и съм очарована,наистина са хубави - и луканката и саламите.Пробвай,мисля че ще останеш доволна  Peace
Виж целия пост
# 3
Само филета  купувам вече,защото  луканките и саламите са ужасни.Също и телешка пастърма.Мисля,че е на Тандем.
Виж целия пост
# 4
Карловската луканка най си ми харесва, обаче кой беше производителя... не се сещам newsm78
Бони Холдинг е производителят Simple Smile;
и аз давам глас за Карловската, пък ако и е домашна, мммммм....
и винце (туй за друга тема, де Mr. Green)
Виж целия пост
# 5
То само тази луканка остана, но то втръсва бе хора. ooooh!
Виж целия пост
# 6
Продуктите на "Меком" са много добри.Даже ми се струва ,че са единственият производител на колбаси от щраусово месо.А ,какви суджучета имат.... PeaceЧак си мисля,че от месо ги правят Wink
Виж целия пост
# 7
Салами не купувам.Луканки-Смядовска,Карловска...и домашна не отказвам Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Спасението е във Вносните салами , ако не друго то поне не миришат на леш като нашенските.Радвам се че вече по големите вериги магазини взеха да правят внос на колбаси от Европа , че вече не ми се налага да чакам да ми носят от чужбинско Wink ...Срамота при това изобилие от бг производители да неяма един дет да става за ядене . Twisted Evil.. от хора, а не от кучета Mr. Green.Италианските салами са ми слабост , но все още  няма изобилие , така че мога да се задоволя и с някой испански .А между другото като правя сравнение на цените на нашенските салами в Бг и италианските в Италия ами нещата да ви кажа честно нещата са почти на кантар ( с много малки изключения). Тъй че орентирайте се към вносното (за съжаление ) те поне не смърдят гнусно и не се развалят и гранясват на втория ден !!
Виж целия пост
# 9
.......да неяма един дет да става за ядене . Twisted Evil.. от хора, а не от кучета Mr. Green.

Малко off, ама и кучето ми категорично отказва да изяде някои кремвирши, салами и луканки. Така си и седят в паничката му. То и аз съм за бой, дето му давам такива "деликатеси".........ама това е тема за друг разговор..........

Иначе от българските предпочитам на Тандем, преди на КФМ, но те напоследък си развалиха качеството. А нали КФМ е смесено българо-испанско дружество. Ама го побългариха набързо....... Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
То аз не че съм против българското, ама кат ще е българско то поне да е качествено !!А относно КФМ дълбоко се съмнявам да има нещо испанско .Или въпросните испанци са някои дето не са си стъпвали във фабриката , гледат си явно само печелбата и не ги е еня ква мърша ядем ние българите !!!
Виж целия пост
# 11
KFM за сега не са се издънили пред мен.
Виж целия пост
# 12
KFM за сега не са се издънили пред мен.

И аз съм доволна, особено от суджука им. Също и бекон лукс взимам от тази марка и е много вкусен.
Виж целия пост
# 13
Салами(Камчия, Хамбурски), кремвирши-на Кен
Салами(шпек)Бургас, ама не помня на кой производител newsm78
Луканки-смядовска, търновска
Виж целия пост
# 14
Бони, Меком и Тандем са на почит при нас и от сигурен източник знам че мога да им се доверя Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия