Не оставяйте децата си сами

  • 5 055
  • 111
Пожар погуби 3 деца, заключени от майката


06 ноември 2006 / News.dir.bg

Три деца от монтанското село Буковец на възраст между 2 и 5 години са загинали тази сутрин при пожар в дома им. Това съобщи БТА, като се позова на областната дирекция на полицията в Монтана.
Около 9,30 часа днес майката Елка Д. (28 г.) излязла от дома си с намерение да отиде до магазина. Тя заключила трите си деца в една от стаите на къщата, в която имало печка на твърдо гориво. Когато се върнала, Елка Д. забелязала от прозорците на къщата да излиза пушек. Тя отключила и изнесла децата, но те починали на път за болницата. Загиналите деца са Милен Е. (5 г.), Димитрина Е. (4 г.) и Галя Е. (2 г.). В момента екипи на полицията от Монтана и Лом правят оглед на мястото на трагедията.


http://dnes.dir.bg/2006/11/06/news900673.html
Виж целия пост
# 1
това е типична циганска история #2gunfire
Ужасно е, но се случва далеч не рядко Sad
Виж целия пост
# 2
Жалко за малките душички   Cry За майката нямам думи просто......
Виж целия пост
# 3
това е типична циганска история #2gunfire
Ужасно е, но се случва далеч не рядко Sad

НЕ влизам в ролята на защитник на циганите, но познавам поне 2 мейки, оставящи децата си сами докато спят без да са циганки.

Дори моята собствена майка, твърдяща колко безотговорен и некадърен родител съм го е правила няколко пъти.

Иначе подкрепям напълно призива ти. Лично мен ме е било винаги страх от подобно нещо.
Виж целия пост
# 4
И аз си оставям децата сами за 5-10 мин.
Нямам печка на твърдо гориво, всичко е обезопасено.

Не сравнявайте несравними неща и по-полека с паниката  Peace
Виж целия пост
# 5
Жалко за малките душички   Cry За майката нямам думи просто......
Горките дечица... да ги погуби безотговорната им майка... Ужасна трагедия Cry Cry Cry
Миналата седмица имаше подобен случай Sad
Виж целия пост
# 6
В Бургас имаше подобен инцидент преди няколко дни.Изгоря детенце,което било на гости ,оставено за няколко часа.Тази сутрин  отново същия инцидент.Как може да оставиш включена печка на твърдо гориво и да излезеш.Но това  излизане не е за 10-15 мин ,а може би за няколко часа.Телцата на трите деца,били овъглени от пожара.УЖАС!
Виж целия пост
# 7
Ужасна трагедия.
Скоро стана дума и разбрах, че моя позната (видна интелектуалка) е оставяла детето си с часове само у дома. Става дума за бебе. То си лежало в креватчето, тя си вършела работата. Така че, май не е до интелект, нито до раса. Confused
На мен ми се е случвало да оставя малкия сам, за да отида до магазина. Вън - буря, мъжът ми - в чужбина, аз - сама. Какво ми мина през главата за тези пет минути (то и аз съм с една фантазия, ама...  Confused)...
Виж целия пост
# 8
съгласна съм, че не е до интелект, .И аз познавам мамита, които приспиват децата и отиват на дискотека..
Виж целия пост
# 9
съгласна съм, че не е до интелект, .И аз познавам мамита, които приспиват децата и отиват на дискотека..

 #Crazy
Виж целия пост
# 10
Малкия е сам само когато ходя на бегом да хвърля боклука и то само ако спи дълбоко.Това е,защото се изплаших - веднъж плачеше,аз отидох след 2-3 мин.,а той оповръщал леглото!Добре,че бе на една страна и не се задави! ooooh!
Виж целия пост
# 11
съгласна съм, че не е до интелект, .И аз познавам мамита, които приспиват децата и отиват на дискотека..

е тия ще са от най-интелектуалните, поне на театър да отиваха Thinking
Виж целия пост
# 12
И аз си оставям децата сами за 5-10 мин.
Нямам печка на твърдо гориво, всичко е обезопасено.

Не сравнявайте несравними неща и по-полека с паниката  Peace
Подкрепям мнението.
И на мен ми се е случвало да я оставям сама за малко.Понякога наистина се налага и съм го правила само докато спи.Но не смятам в никакъв случай,че съм безотговорна майка.
А и в крайна сметка- лош късмет,така им е било писано.Можело е да се случи и докато майката е била там.
Виж целия пост
# 13
Подкрепям мнението.
И на мен ми се е случвало да я оставям сама за малко.Понякога наистина се налага и съм го правила само докато спи.Но не смятам в никакъв случай,че съм безотговорна майка.
А и в крайна сметка- лош късмет,така им е било писано.Можело е да се случи и докато майката е била там.
Peace съвсем вярно
Виж целия пост
# 14
аз оставям Влади за 5-10 мин. сам в колата- в столчето, вързан с коланите, с бибата в устата и с играчка, само ако е спокоен и пак пазарувам на бегом, въпреки че паркирам пред вратата на магазинчето и през цялото време го виждам.Много ме е страх да не ми вдигнат колата, докато той е вътре  Praynig
Сам вкъщи, докато спи, не съм го оставяла, но не ми се е налагало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия