Вън е есен, дъжд вали, а във мене майско сърчице тупти

  • 12 995
  • 293
# 285
За стрии ползвах масло на Икаров+бебешко олио на Bubchen,което става и предотвратяване появата на стрии при бременни
Виж целия пост
# 286
Добро утро на всички  bouquet
Колко е хубаво само, че е събота и не трябва да се ходи на работа и какво красиво слънце е изгряло Laughing

Здравей Менада, добре дошла сред нас  Hug
По въпроса за стриите, аз ползвам един крем на Чико, казва се Мама Дона и е специално против стрии за бременни.  Много е приятен, лесно се нанася и после не ти полепват гадно дрехите, а е доста мазен.  От време на време се мажа и с един, които може да се направи в аптеките, но само когато съм си вкъщи и мога да си облека пижамата. По принцип се използва против подсичане на бебешки дупета в кърмаческите отделения. За него знам, че има ефект. Ако се интересувате мога да намеря точната рецепта. В аптеката ми препоръчаха и едно олио на Чико, но съм чувала добри отзиви и за зехтина.

Един въпрос, някой от вас оплаква ли се от главоболие и как се справяте с него. От два дни ме боли главата и просто не знам, какво да правя #Crazy
Виж целия пост
# 287
Добре де ами с антицилулитни поне по краката не могр ли?
Виж целия пост
# 288
Аз се мажа на Дева един за стрии, и с  Мустела редувам ги, че Мустела дебело ще ми дойде по натам  #Cussing out
 А предния път се мажех с един крем  Силвър пак за бременни за стрии,  тогава си го взимах от козметичката ми пак беше скъп ама нямам една стрия от бременноста  с малкия , ама тя смени козметиката и сега немога да го намеря този крем  Tired
 Ще се надявам и Мустелата да е толкова качествена  Praynig

 П.С Аз сега излизам с малкия на разходка и ако няма желаещи следобяд мога да пусна новата темичка, че тази ще ни я заключат.
Виж целия пост
# 289
Добро утро на всички майчета,аз се мажех с бебешко олио и вазелин през първата бременност и да се похваля нямам стрии.За вазелина ми каза една акушерка.Чувала съм че най-добре е да се мажеш с мас ,но някак си не мога да си го представя особено как ще се цапат дрехите ooooh! .За сега още се ослушвам,но май нямам много време.Лек ден на всички. Hug
Виж целия пост
# 290
Здравейте и от мен днес!
Аз съвсем забравих, че ще идвам до офиса днес та бързам да се включа.  Тони, ето ти телефоните на нашите фотографи, както ти обещах - 0888361198-Тони Димитров; 0886350416-Елизабет Димитрова и дом.8360088. Обади им се ако решиш и стискам палци да са свободни. А който желае може да разгледи снимките от нашата сватба на този адрес -  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=77249.
Момичета, та за стриите аз се мажех с един крем на AVON дето е против стрии и целулит, ама май ще го спра защото незнам дали е подходящ за бременни. Може би наистина трябва да потърся в бебешките магазини.
Ох какво слънчице има навън, а аз трябва да кисна в тъпия офис още 2 часа Sad.....поне си намирам работа.
Айде това е от мен
Виж целия пост
# 291
чакаме те, кимба, да пускаш новата тема. мен много ме мързи.

ася - солпадеин помага срещу главоболие. изписват го и след секцио именно за предотвратяване на главоболието. не вреди, но е скъпичко. към 15-20 кинта е. разтворими таблетки. и наистина помага. но е скъпо за ползване при мигренозни болки.
Виж целия пост
# 292
Пускам нова тема, ама със същото заглавие, другите заглваия ги няма /не ги виждам/ ако има нови предложения давайте ще сменяме заглавиято.

Виж целия пост
# 293
 Ako 6tete mi vqrvaite no az se maja s mas:)vsqka maika koqto pitam mi kaza 4e tova e utra fikasno.Sutrin se maja s dermolastin(25lv) A ve4er si imam specialni drehi koito pera na nqkolko dni i koito popivat masta s koqto se maja i koqto obrabotih i e mn priqtna i kojata sutrin e kato bebe6ki gyz;)Ne miri6e lo6o no e mn mn mazna a tova e ideqta;)a na lqto 6te vidim koi kak e:)nqkoi s ni6to ne se majat i mai sa po dobre Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия