Ще пътувате ли по коледните празници с бебенцата?

  • 1 488
  • 24
Мили мами наближават коледните и новогодишни празници и по този повод се чудя дали някой ще пътува с бебчо и на какво разстояние? newsm78.
Благодаря много  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ние смятаме да пътуваме за празниците.Разтоянието не е много голямо(от Пловдив до Хасково), но ще ни е първото по-голямо пътешествие.Дано не развалим режима на дамата. Praynig
Виж целия пост
# 2
Аааааа никак даже не искам да пътуваме!!! Най-вече защото искам дребчо да прекара първата си Коледа и Нова Година у дома.. Втората причина е, че ме е шубе по нашите пътища в зимни условия с малко бебче!  Wink
Виж целия пост
# 3
Миналата Коледа детето беше на 8 месеца. Пътувахме на около... 230 км, мисля (до едно село между Пловдив и Смолян). Карахме бавно, с вериги, така че не сме имали проблеми. А и пътуването с бебе е къде-къде по-лесно от пътуването с малко дете - заспива си в столчето и кееееф  Simple Smile Като поотрасне почва да недоволства, да не го свърта, да иска забавления... Тая Коледа да му мислим  Simple Smile
Бих ви посъветвала така да планирате пътуването, че да съвпадне с някой от периодите му на дневен сън  Peace
Виж целия пост
# 4
Не ,няма да пътуваме .
Виж целия пост
# 5
Не, няма да пътувам, колкото и да ми се иска.Страхувам се на тоя етап, зима е, заледено е, студено е, мъгливо е и обикновено точно тогава вали сняг.Твърде е малка дъщеря ми, за да я подлагам на подобно изпитание, пък и себе си.А мъжа ми съм сигурна, че категорично ще откаже.Не ми пука, ще си празнувам тук.Бебчо ми е по-важен и ще се чувствам по-спокойна.Ше я оставим на свеки и някъде ще празнуваме в София.Ние през лятото не отидохме на море, че е още мъничка, а камо ли сега. Naughty
Виж целия пост
# 6
Не,няма да пътуваме Crossing ArmsЩе си изкараме празниците у дома Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Явно ние сме от смелите!
 Ще пътуваме от София до Ахтопол с бебенце (живот и здраве тогава ще е на 3 месеца и половина).
Дано всичко да О.К.!

     Знам, че километрите са много, но какво да се прави, там живеят баба и и дядо и!
Виж целия пост
# 8
Въпреки че много ми се ходи някъде ще сме си у дома. Наистина не знам дали ще мога да си почина ако пътувам някъде с бебето. Първо като си представя колко багаж трябва да помъкна ooooh!, после се замисля какво ще правя с къпането, стерилизирането, преваряването на вода, къде ще спи бебо, достатъчно топло ли ще му там, където сме и т.н. и т.н. Така че ще предпочета една спокойна Коледа в домашна обстановка.
Виж целия пост
# 9
Момичета, пътувайте докато децата ви са малки, с деца над две години дългите разстояния са направо кошмар...ние ще се придвижваме до Щатите (700км) за празниците и отсега ми се реве...
Иначе във бебешка възраст карахме празниците при бабите, около 300км ( с цел бебегледачество) и никога не сме имали проблеми на път.
 Peace
Виж целия пост
# 10
На 3м беше преди 2г по Коледа.Ходихме и при двете баби-на 150 и 400км.Спа почти през целия път.Миналата година-на 1г 3м,спа по-малко,но пак пътувахме спокойно.
Виж целия пост
# 11
Ние ще пътуваме Peace!Разстоянието е около 100 км,но в нашето семейство всички се събираме на Коледа,дори сестрата на свекърва ми от София идват,та какво остава за нас.Не бих пропуснала този празник,а и на Божа ще и е първи.
Виж целия пост
# 12
Ами бихме пътували, ама няма къде Laughing
Относно скритият въпрос-колко голямо дете колко може да пътува-индивидуално е всичко.С дъщеря ми сме прекосявали страната на малки месеци, с бъдещото бебе се очертава почти веднага след раждането да заминем за Варна...така че-всеки преценява според зависи... Wink
Виж целия пост
# 13
Ние ще пътуваме за Нова Година до Априлци(около 250км.) и ще сме на 3 месеца, но не се притеснявам,защото на бебоците едно от любимите им неща е да спят в кола.А и всички имаме нужда от малко разнообразие! Party
Виж целия пост
# 14
Ами и ние май сме от по-смелите,защото ще пътуваме от София до Варна а госпожицата ще е на 3 месеца,НО това няма да й е за първи път защото този месец ходихме до Варна и след 2 дни се прибрахме обратно в София.Нямахме никакви проблеми с малката тя си спеше през целия път 6 4аса,събуждах я само за храненията.Разбирасе преди да тръгнем се посъветвах с педиатърката и тя ми даде съгласиетоси. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия