каква играчка би зарадвала 10месечно момченце

  • 983
  • 20
мами моля дайте идея ,каква играчка би зарадвала 10 месечно момченце newsm78
мерси предварително Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Нещо с много копчета и много мелодии! Peace
Виж целия пост
# 2
колкото "по- шумно"-по- добре Peace
Виж целия пост
# 3
и аз съм за пееща играчка с бутончета  Wink

- може също пумпал,

- играчка тип кутия, в която да пъха предмети (има най-различни) примерно

- низанка (има с фигурки и с кръгчета), но за тази възраст трябва да е с по-големи отвори на кръгчетата/фигурките, понеже още не са координирани движенията. Примерно:
 

- а от този тип са  страшно полезни и интересни, но за след няколко месеца (ще развива както моториката на детето така и мисленето и концентрацията) 
Виж целия пост
# 4
Дрънчаща и подскачаща, мамчето да му мисли после  hahaha
Виж целия пост
# 5
Колкото е по-музикална толкова по-добре!!! Mr. Green /За ужас на родителите! ooooh!/
Виж целия пост
# 6
Моето гардже на тази възраст много се кефеше на кубчета, с които чукаше едно в друго колкото сила има. Колкото по цветни толкова по добре.
Виж целия пост
# 7
Нещо с много копчета и много мелодии! Peace
Peace
Виж целия пост
# 8
Музикална Peace
Виж целия пост
# 9
гумена книжка за банята Mr. Green...безшумна е, но е супер за лапане
Виж целия пост
# 10
и аз съм за пееща играчка с бутончета  Wink

- може също пумпал,

- играчка тип кутия, в която да пъха предмети (има най-различни) примерно

- низанка (има с фигурки и с кръгчета), но за тази възраст трябва да е с по-големи отвори на кръгчетата/фигурките, понеже още не са координирани движенията. Примерно:
 

- а от този тип са  страшно полезни и интересни, но за след няколко месеца (ще развива както моториката на детето така и мисленето и концентрацията) 
Къде има такива джаджи?
Виж целия пост
# 11

това са играчки на Симба (SIMBA TOYS) от официалният им сайт http://www.simbatoys.de/en/world_of_toys/wot/index.html
Някои се правят в БГ и изнасят за Германия, а каквото остане може да се намери в склада им в Студентски град. Има ги и в ХИТ хипермаркета, но са по-скъпи и ограничен избор.

В склада има страхотни, но проблема е, че никога не знаеш кой точно модел ще има Twisted Evil. Ние сме ходили няколко пъти и са все различни. Много съм доволна от дървените – едно голямо влакче (има го в ХИТ с разлика 3-4лв), кутията от предишният ми постинг и низанката със многото фигурки пак от предишният ми постинг.
Между другото, са едни от малкото стимулиращи и развиващи определени умения играчки, които съм намирала  Peace
Виж целия пост
# 12
Мисля, че тези дървени играчки ще събудят интереса у мъника.
Виж целия пост
# 13
Шарено,шумно,дрънчащо,шантаво...  Wink
Виж целия пост
# 14
Нещо с много копчета и много мелодии! Peace
newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия