Ремонт на количка Peg Perego Aria Twins - къде в Сф?

  • 1 193
  • 5
Пускам темата и тук, освен в На пазар, с надеждата, че като мами на близначета е възможно да сте се сблъсквали с подобен проблем с този модел количка Peace
Съжалявам, ако темата не е за тук и ако е така, моля, модераторът да я премести Peace
На колега, който е с близнаци, му подарихме такава количка, но преди дни се е счупила някаква пружинка в колелото . Предполагам, че може да се смени цялото колело или дасе измисли нещо. Моля ви, ако знаете сервиз на Пег Перего или сте имали подобен проблем, да споделите как го измислихте Peace
Виж целия пост
# 1
най лесно ми се струва да попита там откъдето е закупена - най-вероятно е още в гаранция или поне има сервиз
Виж целия пост
# 2
най лесно ми се струва да попита там откъдето е закупена - най-вероятно е още в гаранция или поне има сервиз

От Пакостник е - ще го накарам да пита. Гаранцията е само година Sad
Виж целия пост
# 3
най лесно ми се струва да попита там откъдето е закупена - най-вероятно е още в гаранция или поне има сервиз

От Пакостник е - ще го накарам да пита. Гаранцията е само година Sad

Слънчице, ето ти телефона на вносителите на Пег Перего, няма начин да не знаят - 927 73 27 Peace
Виж целия пост
# 4
Единствения сервиз на Peg Perego в BG е в Пловдив , фирмата е Вито де Симоне- 032621641.
Аз от там си купих количката и ако има гаранция, най-добре е там да се обадиш. 
Виж целия пост
# 5
аз като си поръчвах количката от Пловдив говорих с съпругата на собственика - много любезна дама, която ми обясни, че ако се счупи колело то може да бъде поръчано (ако в момента нямат в наличност), така че обаждайте се в Пловдив - там е истината
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия