Как родихте бебетата си

  • 9 578
  • 64
Пиша бебета, за да не се засегтат и майките на тризнаци Grinning
Виж целия пост
# 1
спука се единя мехур, изтекоха водите, контракции на 4-5 мин и не можаха да ги спрат, а първото бебе беше в кофти положение
Виж целия пост
# 2
Планово секцио. Имах показания за това: дългогодишен стерилитет, забременяване ин витро (трети опит), възраст (34 г.), многоплодна бременност - достатъчно  доктора да се спре на този начин и в определен от него гестационен срок.
Виж целия пост
# 3
Секцио-не беше планирано,но тоновете на единия не са били добри,а нямах разкритие нито особени контракции акушерките ми казваха,че имам контракция и трябва да ме боли ама аз нищо не усещах Mr. Green не му мислиха много и ме срязаха,а на мен много ми се искаше да ги родя нормално  Cry
Виж целия пост
# 4
Секцио-планувано,защото Михаела беше седалищно и двамата бяха раположени малко конусовидно Rolling Eyes(така каза док) и си пречат един на друг за нормално раждане
Виж целия пост
# 5
Секцио по спешност (гласувах с трета опция)
Контракциите зачестиха, включиха ми система, да предотвратят раждането, но не помогна.Тя се обърна още 6 месец, но той беше седалищно, а беше първи ... останалото е ясно Laughing
Виж целия пост
# 6
Непланово секцио, единият мехур се спука в 33 и 3 дена.Но и без това поради лошия резултат на доплер теста, се очакваше съвсем скоро планувано секцио, но природата си знае работата.Макар и по 1600, бебета бяха добре и на самостоятелно дишане.Също така и двете бяха разположени напречно....нямаше как да е нормално раждането.

 baby_neutral baby_neutral
Виж целия пост
# 7
Планово секцио-първото бебе, беше седалищно и според докторката -"Първо раждане,близнаци и първия е седалищно -немога да те пусна да родиш нормално"
Виж целия пост
# 8
Нормално. Много се надявах на това и след като и лекарите потвърдиха, че и двамата са главично, решихме да действаме. Мина бързо и лесно. Peace
Виж целия пост
# 9
Втора бременност, нормално раждане ,изтекли води 38 дни преди термина, 7см разкритие.
в 21.30 поставиха системата,22.15 първия,22.20 втория. Крайният резултат момчета 2.850/50 и двамата-еднояйчни близнаци.
Виж целия пост
# 10
илиева, душа, ти се повече от майка героиня.
При положение, че средното тегло за едно бебе в такъв срок е 2300 Sunglasses
Къде си раждала- два плода в 35 г.с. по близо 3 кг Shocked и защо система при 7 см разкритие?
Виж целия пост
# 11
Илиева, как ти беше кръвната захар?
Виж целия пост
# 12
Нямах проблеми с кръвната захар,даже имах малко анемия и пиех желязо.А за системата доктора ми беше познат и искаше да мине лесно и бързо.Нямам никакви шевове.Дъщеря ми се роди 4кг. и 52см. Аз съм 1.72 и мъжът ми 1.95см и е 120 кг.
Виж целия пост
# 13
да ти кажа знам за едри бебета, ама твоите хем едри, хем и двете абсолютно с еднакви мерки, малко се замислих  Thinking
Виж целия пост
# 14
нормално точно за 30минути,бях на 19г и половина Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия