dokolko sa werni testowete za bremennost

  • 2 235
  • 22
zakasnqwa mi powe4e ot sedmica. ne6to netipi4no za men, poneje winagi mi idwa dori po-rano. a towa be6e parwiqt pat, w koito we4e re6ihme da ne se pazim. naprawih si test i be6e otricatelen. be6e predi 3 dni, no o6te ne mi idwa i nqmam i simptomi da mi doide. kakwo 6te kajete?
Виж целия пост
# 1
Утре сутрин пак се тествай.Стискам палци да +
Виж целия пост
# 2
Направи касетъчен тест от друга марка. Пиши на кирилица.
Виж целия пост
# 3
Утре направи пак тест, може да измериш и БТ.
Дано да е станало  Wink
Виж целия пост
# 4
утре пак, дано да е положителен, и при мен първия тест беше отрицателен, направи го с първата урина
Виж целия пост
# 5
Утре направи пак тест, може да измериш и БТ.
Дано да е станало  Wink
Peace дано
Виж целия пост
# 6
На мен ми закъсняваше 20 дни, правих 3 теста от различни марки - и трите отрицателни, а бях бременна...Докато разбера, ми се появи сутрешното повръщане...
Виж целия пост
# 7
При мен беше също като при Нати.. На 10 и 15ти ден от закъснението правя тест отрицателни и двата.. бях сигурна че не съм бременна тъй като си имам проблеми с редовността на цикъла, но уви като отидох на гинеколог.. се оказа че съм..
Така че ако утре пак е отрицателен изчакай седмица и иди на лекар.. Дано да те зарадва... stork-boy
Виж целия пост
# 8
Ако нямаш търпение, можеш да си направиш кръвен тест, той е най-точен.  Peace
Не винаги домашните тестове "хващат" бременноста в самото начало, във форума има много момичета, на които тестовете са отчели положително едва след 3 месец   bouquet
Стискам ти палци да е станало  Praynig
Виж целия пост
# 9
Направи си кръвен тест, той ще покаже със сигурност  Peace
Стискам палци  Peace
Виж целия пост
# 10
Направи си кръвен тест, той ще покаже със сигурност  Peace
Стискам палци  Peace
Това е решението за по-ранно отчитане на бременност!  bouquet
Виж целия пост
# 11
На мен също ми показа положителен на 20 дни от закъснението. Както са ти казали момичетата направи си кръвен тест или изчакай още време. Можеш да отидеш и на лекар ако не ти се чака. Успех и дано скоро да видиш двете чертички Peace
Виж целия пост
# 12
Привет дами.И аз имам едно въпросче.Вчера, по-точно снощи си направих тест с висока чувствителност, Presto, но беше / - / Sad.... Но пък мес.цикъл ми е около 18-ти 01.Така че все още имам надежда.Съмнявам се за бременост, защото гърдите ми чувствително се увеличиха, от 3 дни насам имам леки болки ниско долу.Много искам да е станало нещо, но тези тестове много ме объркват.Бихте ли ми казали дали изобщо да им вярвам или направо да си посетя лекар.Много Ви благодаря.   bouquet
Виж целия пост
# 13
Привет дами.И аз имам едно въпросче.Вчера, по-точно снощи си направих тест с висока чувствителност, Presto, но беше / - / Sad.... Но пък мес.цикъл ми е около 18-ти 01.Така че все още имам надежда.Съмнявам се за бременост, защото гърдите ми чувствително се увеличиха, от 3 дни насам имам леки болки ниско долу.Много искам да е станало нещо, но тези тестове много ме объркват.Бихте ли ми казали дали изобщо да им вярвам или направо да си посетя лекар.Много Ви благодаря.   bouquet

Много е рано за лекар още - изчакай да ти закъснее цикъла и тогава направи отново тест. Ако е отрицателен - отиди на лекар или направо кръвен тест за по-сигурно. Стискам палци да се похвалиш скоро   bouquet
Виж целия пост
# 14
Здравей Jutoo, благодаря ти за отговора.И аз така мисля, но това чакане не го понасям Simple Smile))))
Надявам се поне да има резултат.
Поздрави  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия