Съвет за абсорбатор

  • 6 081
  • 11
Бихте ли ме посъветвали какъв модел и от къде мога да го купя.
Трябва да е по-мощен.
Помещението е хол и кухня в едно и е голямо около 33 кв.м.
Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Здравей! Мога  само да те посъветвам в твоя случай да си вземеш абсорбатор, малко по-голям от печката, на която готвиш. Пример: моят асорбатор е 90 см (Фагор, тристепенен, за вграждане), под него е центрирана плака индукцион с 4 котлона 60 см. Като готвя, всички врати са отворени, и абсолютно нищо не се усеща. При майка ми абсорбатор и печка с котлони са по 60 см. Резултат - понякога трябва да се отваря прозореца, за да излезе миризмата навън.  Peace
Виж целия пост
# 2
Ние на скоро си купихме и от всичко разбрах че е най-хубаво да е двумоторен, иначе марката му е ТЕКА-това ни препоръча момчето в магазина, защото тогава купихме и фурната и котлоните. Успех в избора. Иначе и нашето помещение е такова хол и кухня - 28 кв.м.
Виж целия пост
# 3
От Фабер и Нарди на бул. Драган Цанков. Има най-различни като визия, начин на вграждане и цена. Мощни има.
Виж целия пост
# 4
За мен един наистина добър абсорбатор е TAURUS ( испански е) и е 900 кубика. Има 3 степени, представлява голяма фуния Laughing Наистина не се усеща никаква миризма, може да се използва дори и ако се пуши в стаята, не остава никакъв мирис на цигари. Иноксов е, струва 230 лв. (само), купих го от Технополис. Помещението, в което се намира е 25 кв.м., много съм доволна.
Виж целия пост
# 5
От Фабер и Нарди на бул. Драган Цанков. Има най-различни като визия, начин на вграждане и цена. Мощни има.

Подкрепям на 100%. Фабер е и моят и съм много доволна, в хола не се усеща като готвя (хол и кухня са заедно)  Peace
Виж целия пост
# 6
От Фабер и Нарди на бул. Драган Цанков. Има най-различни като визия, начин на вграждане и цена. Мощни има.

Подкрепям на 100%. Фабер е и моят и съм много доволна, в хола не се усеща като готвя (хол и кухня са заедно)  Peace

И вкъщи е така и такова е и моето мнение  Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви за отговорите  Hug

От Фабер и Нарди на бул. Драган Цанков. Има най-различни като визия, начин на вграждане и цена. Мощни има.

А къде на Драган Цанков?
Виж целия пост
# 8
Аз се извинявам на elen@ че се намесвам в темата но се възползвам да попитам - ползва ли някой от вас този аспиратор и доволен ли е?

модел Elica Om

Виж целия пост
# 9
Благодаря ви за отговорите  Hug

От Фабер и Нарди на бул. Драган Цанков. Има най-различни като визия, начин на вграждане и цена. Мощни има.

А къде на Драган Цанков?

Срещу Интерпред, близо до автогара Юг.
Виж целия пост
# 10
Аз се извинявам на elen@ че се намесвам в темата но се възползвам да попитам - ползва ли някой от вас този аспиратор и доволен ли е?

модел Elica Om



Марката е много добра, но като че ли у нас не е много популярна ... все още.
Виж целия пост
# 11
Аз съм си го поръчала вече, но още не го ползвам, исках да знам дали някой има опит, че аз го избирах по красота  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия