Излезе ми херпес...

  • 1 464
  • 12
Дайте идея: домашна козметика как да ми мине по-бързичко...Иначе съм си взела някакво мазило от аптеката ама да видим... Уф ужас... Днес ходих и на подстригване ама нещо не мога да се приема още май стана прекалено късо. Никога повече така в същия салон...  Cry
Виж целия пост
# 1
чувала съм да се маже с паста за зъби, но незнам дали ще помогне
Виж целия пост
# 2
Взимаш един аспирин и го счукваш на прах. После го омесваш с малко паста за зъби и мажеш thumbsup
Виж целия пост
# 3
Щом си купила мазило от аптеката,мажи се с него.Можеш да си сигурна,че е по-ефикасно от всякакви домашни изпълнения-все пак те са само за изгаряне и изсушаване на херпеса,а не за премахването му.
Виж целия пост
# 4
Разрежи скилидка чесън и натъркай мястото.Направи го няколко пъти.Щипе ужасно,но има ефект. Peace
Ако често ти излизат херпеси си вземи от аптеката "Зовиракс".
Виж целия пост
# 5
много е ефикасно с лед,ама на тебе вече тие избил херпеса така че...за друг път да знаеш усетиш ли че избива търкаш с лед  мястото докато не се разтопи леда, и ще видиш че няма да избие Peaceа иначе аз съм се клепала със сулфатиацол на прах или Бивацин /спрей/много е ефикасен пръскаш и усещаш как мястото чак изтръпва.Успех че наистина е много неприятно с тия херпеси Peace
Виж целия пост
# 6
"ЗОВИРАКС" и нищо друго.   Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря момичета Simple Smile Найстина е адски неестетично ;П но ще мине:)
Виж целия пост
# 8
Щом си купила мазило от аптеката,мажи се с него.Можеш да си сигурна,че е по-ефикасно от всякакви домашни изпълнения-все пак те са само за изгаряне и изсушаване на херпеса,а не за премахването му.
Peace
Зовиракс наистина помага.
Виж целия пост
# 9
"ЗОВИРАКС" и нищо друго.   Peace

прекрасния е цар на херпесите,
при най-малкото притеснение и му избиват поне 3 на веднъж,
и единствено Зовиракс му помага(да завехнат по бързо),
а на мен ми излиза херпес като ползвам копринените дамски превръски  ooooh!
(и за там помага това мазило) Crazy
Виж целия пост
# 10
аз също съм спец по херпесите и от личен опит казвам - забравете пастата за зъби, най-ефикасен е зовираксът.Има и аналогово българско мехлемче, с доста по-приемлива цена, но забравих как се казва.
Виж целия пост
# 11
На мен ми помага само прополисов вазелин Ескопропал.
Фирмата е "Хигитест".
Виж целия пост
# 12
аз също съм спец по херпесите и от личен опит казвам - забравете пастата за зъби, най-ефикасен е зовираксът.Има и аналогово българско мехлемче, с доста по-приемлива цена, но забравих как се казва.
да не е  aciclovyr? (ако се пишеше така де...)
аз си ползвам това мехлемче и съм много, много доволна. и за пръв път чувам за зовиракс
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия