Отзиви за "XENICAL"

  • 22 425
  • 35
Момичета, една позната използва Ксеникал за отслабване и наистина за 2 месеца е свалила едно 10кг, ако не са и повече! Разликата е видима, направо съм във възторг!!! Някоя от вас пробвала ли е? Едва се сдържах да не си го закупя на път към вкъщи... Rolling Eyes Споделете впечатления! Поздрави! Peace
Виж целия пост
# 1
АЗ лично не съм въЗхитена. Пила съм една опаковка и нямаШе никакъв реЗултат. Мойе би всичко е индивидуално. При някои действа, при някои като мен, не.
Виж целия пост
# 2
Пусни на търсачка и ще намериш доста теми в които е нищено за ксеникала. Аз не съм доволна, а да не говориме ефекта, койта се получава от него относно тоалетната  Sick
Виж целия пост
# 3
Привет!Не се заблуждавай - #2gunfire #2gunfireксеникала е за хора който прекалено се тъпчат с храна която съдържа много мазнини! Naughty NaughtyНе ме питай за последствията,защото вече година се възтановявам! #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Отрицателни отзиви.
Мъжът ми пи. Вредят на здравето. Опасни са, ако се пият ей така. По принцип не се дават без рецепта, но в Бг...  Rolling Eyes
Не ти трябват  Stop
Виж целия пост
# 5
Отрицателни отзиви.
Мъжът ми пи. Вредят на здравето. Опасни са, ако се пият ей така. По принцип не се дават без рецепта, но в Бг...  Rolling Eyes
Не ти трябват  Stop
Привет, в какъв смисъл вредят на здравето? Аз нямам кой знае каква нужда от отслабване, но определено има видим ефект от тези хапчета. Друг е въпросът това да не става с цената на здравето. Мерси за инфото. Поздрави и Весели празници! Peace
Виж целия пост
# 6
След като нямаш нужда от кой знае какво отслабване защо държиш да вземаш хапчета! newsm78 Ако се храниш нормално така ще ти остържат микрофлората на червата че кръв ще....... #Cussing out и организма се наглася да изхвърля мазнините чрез хапчета,та като ги спреш ще разбереш в последствие Naughty Naughty                   
Виж целия пост
# 7
Уф хвърлите ме в размисъл,аз съм ги пила и имах ефект но пък не съм забелязала да ми вредят с нещо или каквото и да било отрицателно влияние да имат.
Може би съм късметлийка някаква.
Виж целия пост
# 8
Друга тема за Xenical
Виж целия пост
# 9
Вредни са определено. От медициско лице знам, че може да си докараш рак на червата от прекомерното им ползване.
Виж целия пост
# 10
Има инфо и статии тук за ксеникала, потърсете с търсачката. Има подозрения, че причинява рак на червата. Мисля, че дочух, че в някои страни даже вече е забранен. Освен в Бг, което не е редно, в другите страни се отпуска сало по лекраско предписание и САМО с рецепта, защото не е безобиден и не са билки за сране. Остъргват червата, променят режимите на стомаха и изхождането, чревната флора. При положение, че има безброй други безобидни варианти за отслабване, не виждам смисъл в тровенето на организма с лекарства, а освен това и даването на много пари.

Да се повторя за ен-ти път - хапче, чай, прах и каквото и да било за отслабване не е измислено още!!!
Виж целия пост
# 11
Има инфо и статии тук за ксеникала, потърсете с търсачката. Има подозрения, че причинява рак на червата. Мисля, че дочух, че в някои страни даже вече е забранен. Освен в Бг, което не е редно, в другите страни се отпуска сало по лекраско предписание и САМО с рецепта, защото не е безобиден и не са билки за сране. Остъргват червата, променят режимите на стомаха и изхождането, чревната флора. При положение, че има безброй други безобидни варианти за отслабване, не виждам смисъл в тровенето на организма с лекарства, а освен това и даването на много пари.

Да се повторя за ен-ти път - хапче, чай, прах и каквото и да било за отслабване не е измислено още!!!
Добре казано! Мерси Peace
Виж целия пост
# 12
Дами днес почвам да пия тоя Xenical. Ще му видя действието и противодействието и ще Ви кажа. Искам да отлсабна а с тоя спорт ми писна спорт,спорт,спорт и няма фаида. Не ям хляб,сладки,безалкохолно,пуржено.Абе всичко което е вредно не го ям.Та файда няма.Секи ден 1 час колело,бягане, и пак нишо.Писнами и мисля да се заема с тия хапчета.Ако имате предложения за сваляне на килограми кажете.А да сте чували за новия продукт Медо 5.Много мои приятелки са доволни и са отлсабнали.Но това е дръга тема.Споделете
Виж целия пост
# 13
Според лекарско мнение, което съм чула по-добре Ксеникал отколкото Редуктил. Не че го препоръчвам, де. Просто като сравнение. Освен това с Ксеникал казват, че можеш да свалиш около 10% от теглото си, т.е не може да се очакват кой знае какви чудеса, ако кг-те за сваляне са малко.
Виж целия пост
# 14
Аги ориентирай се към даден хранителен режим и ако искаш нещо за засилване на метаболизма или разграждане на мазнините по добре някоя безвредна и сигурна хранителна добавка от колкото хапчета със съмнителен произход и съдържание  Peace

Има инфо и статии тук за ксеникала, потърсете с търсачката. Има подозрения, че причинява рак на червата. Мисля, че дочух, че в някои страни даже вече е забранен.

Абослютно правилно  Peace

Дами днес почвам да пия тоя Xenical.

с тоя спорт ми писна спорт,спорт,спорт и няма фаида.

Не може да няма полза от спорта... Какво спортуваш, с какво се храниш и колко имаш да сваляш?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия