Спечелил ли е някой от обявените парички в корите за баница "Белла"?

  • 3 969
  • 53
Вчера като купихме от корите Белла /, а напоследък уж заради рекламата за паричкат Белла купуваме от тях/мъжът ми за пореден път ме запита дали съм чувала някой да е спечелил от тези парички и даде идеята да питам тук във форума.
Виж целия пост
# 1
 NaughtyВчера правих в три къщи баклавата т.е. у нас ,у мама и у другата мама (свекърва ми )и все с  кори ''Бела''  и никъде нищо не открих.Аз също се чудя  дали някой е намирал?????
Виж целия пост
# 2
Аз също използвах 2 пакета ,но няма паричка Naughty
Виж целия пост
# 3
Дотук - три пакета - нищо...намирисва ми на поредната измама Close!
Виж целия пост
# 4
5 опита и нищо  Sad Дано пък на някой нещо да се е паднало  Peace
Виж целия пост
# 5
Тцъ...Три пъти купувах кори...
Виж целия пост
# 6
И  аз съм използвала 2 пакета и нищо.Накараха ни да купуваме точно от тях, лъжа или не това е , имат полза  #2gunfireЗълва ми ме пита и тя за паричка  и при нея е нямало.
Виж целия пост
# 7
Аз вече четири пакета отворих, но няма и следа от тези парички.
Виж целия пост
# 8
При мен още от първия път ми се падна печелившо талонче Изпратих го на посочения адрес преди около 10 дни, но все още не съм получила паричката Трябва да се достави от куриер Дано поне да е преди Нова година!
Виж целия пост
# 9
И при мен нищо.
Виж целия пост
# 10
И в моите пакети имаше само кори  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Моя позната спечели и прати талона,но още не я е получила.Аз лятото спечелих награда от кексчетата Браво(края на юни или началото на юли).Наградата с куриер получих в края на септември.Спокойно за тези,които са спечелили паричка-ще я имат за следващата година.
Виж целия пост
# 12
И в нашите 3 пакета - само кори и традиционните листчета с пожелания! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
И в моите 2 пакета нямаше талонче за паричка.
Виж целия пост
# 14
И при мен нищо  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия