Запалени по плетенето - 3

  • 181 079
  • 295
# 120
Сори за off-а,но как се разглеждат списания вьв формат Djvu?Имам свалени списания,но излизат като безразлорно подредени букви ,без картинки.
Виж целия пост
# 121
Re:off  Bambinkamalinka, изтегли си програмката. Ако я имаш и ти се отварят така, свали си я пак.
Успех!
Виж целия пост
# 122
Момичета,ето го резултата.Мисля,че добре се получи,благодаря ви Hug.



Виж целия пост
# 123
Много добре се е получило, поздравления!

На мен не ми спори напоследък, не ми се захваща. Станало ми е едно такова мързеливо.... Много се радвам, че Вие показвате Вашите красиви неща. Така се надявам, че скоро и аз ще имам някое завършено плетиво.
Виж целия пост
# 124
Niunia,много добре изглежда!Продължавай в същия дух!Спорно плетене!


На мен не ми спори напоследък, не ми се захваща. Станало ми е едно такова мързеливо.... Много се радвам, че Вие показвате Вашите красиви неща. Така се надявам, че скоро и аз ще имам някое завършено плетиво.
И аз съм така.
Виж целия пост
# 125
 h.kirova, моля те да обясниш как правиш шапката с ушичките, че аз изплетох една на моята принцеса, но без ушички и все я маха.

Намерих този модел, но нищо не разбирам от описанието. Ти нещо подобно ли плетеш?

Ето и шапката:

http://show.7ya.ru/private-showphoto.aspx?RubrID=76514&Photo … D=695666&ob=0



На мен не ми спори напоследък, не ми се захваща. Станало ми е едно такова мързеливо.... Много се радвам, че Вие показвате Вашите красиви неща. Така се надявам, че скоро и аз ще имам някое завършено плетиво.

Ееееееее, хайде де Снежи! Нали се беше захванала с хубавия пуловер. Довършвай го, та да си го поносиш тая зима! Повече творческо вдъхновение ти желая!

Виж целия пост
# 126
Eто ви моето коте  Laughing:

А това е отдолу:
Виж целия пост
# 127
Благодаря ви ,момичета Hug.mimi_kir,котето е страхотно.Ще споделиш ли как се прави?
Виж целия пост
# 128
niunia , mimi_kir smile3501

niunia  как точно стана набора ?По това ,което виждам ми се струва ,че около 1 бр. се правят по 1 или 2 свивки,но чрез прехвърляне ?

Виж целия пост
# 129
niunia , mimi_kir smile3501

niunia  как точно стана набора ?По това ,което виждам ми се струва ,че около 1 бр. се правят по 1 или 2 свивки,но чрез прехвърляне ?



Свих всяка втора бримка,това е.Не можах да измисля друго Embarassed.
Виж целия пост
# 130
Момичета,ето го резултата.Мисля,че добре се получи,благодаря ви Hug.




  newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 131
котето е супер ...добра идея е,че аз за тази зима съм изплела на бебчето си 3 пуловера и не ни трябват повече Wink
Виж целия пост
# 132
Здравей, Зори! Би ли ги показала?
Виж целия пост
# 133
за котето:
1. един квадрат- тяло
2. един правоъгълник(1/2 на квадрата)- глава

Зашиване на 1:
погледнете втората снимка. 4-те ъгъла на квадрата остават за крачета, като самото крайчее стъпало на котето(там после се зашиват с черно нокти)

Зашиване на 2:
сгъвате на 2 и шиете като възглавничка. за ушетата пак се шие- така че малко да се посвие. Накрая се прикрепя за тялото пак със шиене.

Опашката ме домързя да я оплета и оплетох обикновена плитка, чиито краища напъхах в самото коте и заших плитката за "дупето".

Накрая уших мустати, черни мънисто за носле, копчета за очи и уста, като издърпах конеца към врата за да станат малко хлътнали.

Успех!
При мен обаче има проблем- оплетохо за Дима, а Калина си играе с него...
Сега съм си заплюла охлювче и плета пипанка(хващалка, топлинка или както там го наричате) калинка.
Виж целия пост
# 134
такъв ли охлюв, мими? http://images13.snimka.bg/001995201.jpg
ето още няколко готини играчки:
http://images13.snimka.bg/001995203.jpg
http://images13.snimka.bg/001995205.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия