какво мляко за дете над 1 годинка

  • 1 103
  • 23
Той много обича да пие млякото си, сега е на Аптамил, но ми идва малко скъпичко? Питах се какви са алтернативите, когато порастне още малко. Знам, че има Нестле Джуниър, но днес видях едно мляко за деца над 1 год. но на него пишеше СУХО мляко! Въпросът ми е давал ли е някой такова мляко и какво ви е мнението. 900 гр струват около 12 лева?
Виж целия пост
# 1
Ние още си пием МИЛУМИЛ 3 ама нещо напоследък не си го изпива цялото преди лягане и аз мисля да го сменя с нещо друго ама се чудя какво да е или дали изобщо има нещо по добро от Милумил и Аптамил  newsm78 защото според мен те са най добрите млека....Мисля си за НЕСТЛЕ след годинката ама незнам...дано някой да изкаже мнение  Peace
Виж целия пост
# 2
Защо не даваш вече кисело? По-добре е от сухото мляко.
Виж целия пост
# 3
Можеш да даваш на НЕСТЛЕ (за деца над 1 годинка)
Виж целия пост
# 4
С малчо след една годинка продължихме с Нестле Джуниър-той е доволен Laughing Peace
Виж целия пост
# 5
С малчо след една годинка продължихме с Нестле Джуниър-той е доволен Laughing Peace

и ние така ама поне сме по злоядички си се върнахме на милумил и сега ги редуваме
Виж целия пост
# 6
Нестле Джуниър Peace
Виж целия пост
# 7
Нестле Джуниър-харесва и Grinning
Виж целия пост
# 8
нестлето струва -8лв.-450гр.,а милупата-14лв.-600гр. не излиза много по скъпа от нестлето,а и моят син я предпо4ита! Peace
Виж целия пост
# 9

И моето дете такова пие.Преди това НАН ХА и НАН-2.
Виж целия пост
# 10
нестлето струва -8лв.-450гр.,а милупата-14лв.-600гр. не излиза много по скъпа от нестлето,а и моят син я предпо4ита! Peace
Нестле Джуниър пие, ама го купувам по 7,09 лв.  Peace
Виж целия пост
# 11
След 1 год. давам Нестле Джуниор. Взимам го за 7,20-7,40лв. Преди това бяхме на Милимил 2. Все още нямаше 3-ката, когато направихме 1г.
Виж целия пост
# 12
Аз взимам Джуниър-а за 7.30.
Виж целия пост
# 13
Все още сме на Аптамил 3.
Виж целия пост
# 14
Кисело мляко Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия