сушите ли дрехи в стаята на бебчо?

  • 5 816
  • 59
Чудя се дали може да се сушат дрехи в стаята вечер, когато спи бебчо?Дали не се получава нещо като изсушаване на въздуха, или ...
Виж целия пост
# 1
Аз не слагам дрехи в нейната стая, защото от изпаренията се получава много влага, но и миризмата на праха е много силна.
Виж целия пост
# 2
Мене педиатъра ме посъветва винаги да има мокра кърпа на радиатора, за да не се изсушава въздуха в стаята. Ние сме на ТЕЦ. По тая причина съм сушила дрехи.  Peace
Виж целия пост
# 3
Педиатърката ме предупреди, че НЕ трябва да се сушат дрехите в стаята на бебето.Заради изпаренията от прахта за пране!
Виж целия пост
# 4
Мене педиатъра ме посъветва винаги да има мокра кърпа на радиатора, за да не се изсушава въздуха в стаята. Ние сме на ТЕЦ. По тая причина съм сушила дрехи.  Peace

Това е така, но кърпата трябва да е чиста и намокрена, а не току що изпрана. Така съм чувала Laughing
Виж целия пост
# 5
Не съм сушила , синът ми се роди лятото , но мисля че не е правилно  Rolling Eyes Все пак прахът с който са прани има силен аромат и изпаренията не са подходящи .
Виж целия пост
# 6
Не Naughty
Виж целия пост
# 7
Не суша дрехи в стаята, когато спи детето. Случвало ми се е, докато тя си играе да сложа някоя дреха на радиатора, но след това отварям широко прозореца, за да се проветри хубаво.
Виж целия пост
# 8
Аз пък, суша!
Нямам оплаквания!Всичко си е нормално!
Виж целия пост
# 9
Не съм сушила дрехи в стаята.
Има други начини за овлажняване на въздуха.
Виж целия пост
# 10
Аз сушах в началото, но при едно от посещенията на педиатърката изрично ми забрани-вида просторчето в стаята и оттогава не го правя Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Да - поради липси на други стай за тази цел
Виж целия пост
# 12
Изсушаване не се получава, но прекомерно овлажняване - да, и затова не суша в тази стая.
Виж целия пост
# 13
В стаята, която спи не, но в стаята, която играем и битуваме главно през деня да  Peace
Виж целия пост
# 14
Да - с камина сме и въздухът е много сух ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия