Мажете ли..

  • 1 729
  • 51
Здревейте мами !
Имам един въпрос към вас. Мажете ли главичките на бебоците си след баня с олио или не. Ние сме на 2 месеца и досега всеки път след банята мажем главичката с бебешко олио или зехтин, но след това косичката й стои мазна. Дали не е грешно  това че я мажем ?  Помогнете ми .
Виж целия пост
# 1
не я мажи..аз също я мажех в началото, нямаше кои да ми каже че не трябва, и в следствие получи много люспички...докторите казаха, че е от това
Виж целия пост
# 2
Мазала съм 1-2 пъти заради крусти, след това разресвах и измивах. Иначе не съм мазала, въпреки, че свеки много настояваше  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
   Нито на баткото, нито на малкия съм мазала главичката след баня! Веднъж мазах главата на дребния преди банята, за да махна коричките с четката, но след баня - никога!
Виж целия пост
# 4
Никога не съм им мазала главите с олио  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
с нищо не съм ги мазала
Виж целия пост
# 6
Не съм мазала главата с нищо.
Виж целия пост
# 7
Не не мажа, няма смисъл.
Виж целия пост
# 8
не съм мазала главата с олио след всяко къпане и мисля че не е правилно защото се омазнява косата. мазала съм 2,3 пъти защото имаше бебешка кал, но само с памуче и то на самото място а не на цялата глава. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Мазала съм заради крустите,но ефект нямаше.100 пъти по-добър ефект имаше предназначеният за това крем.
Виж целия пост
# 10
Да,мажа 1-2 часа преди къпане със зехтин. Когато хубаво попият крустите-разресвам. Махат се от втория-третия път, в зависимост от твърдостта и количеството им.
Виж целия пост
# 11
Също никога не съм мазала........
Виж целия пост
# 12
  Не мажем ...
Виж целия пост
# 13
Мазала съм заради крустите,но ефект нямаше.100 пъти по-добър ефект имаше от предназначения за това крем.
Не разбрах кое е имало ефект - зехтина/олиото или предназначения за това крем?  newsm78
Виж целия пост
# 14
Не съм мазала главичката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия