кога ви мина запека с фризовома?

  • 1 968
  • 22
# 15
хора,ние нямаме никакъв напредък със запека.фризовома още не е подействал.сока от ябълка го плюе.спряхме капките за колики по препоръка на лекарката и зверските болки почнаха.сега давам пак,просто сърцето ми се къса да го гледам как го боли.давам  дуфалак от 2 дена,ще продължа така още малко и после през ден и така докато го спра изобщо.надявам се, да успея да оправя нещата.ако вие имате напредък,пишете какво ви е помогнало.
Виж целия пост
# 16
от няколко дни дохранвам бебка и естествено резултата е запек вече 3ти ден-чета тук за дуфалак-ама може ли да се дава на толкова малки бебета-моето е на 2 месеца newsm78
Виж целия пост
# 17
Още съм със запек  Peace
Виж целия пост
# 18
МЕРЕЛИН, ние също давахме два пъти. Постарах се да намеря друго решение, за да не свиква с лекарство. Казаха ни само по 5 гр (една чаена лъжичка). Има еднократни дози за големи и от тях. Едно пликче за 3 пъти. Пробва ли с термометъра или с листо от мушкато? При нас не дава резултат, но при други деца помага. Иначе в момента го храня с НАН ХА - много миризливо  Joy , но ака по веднъж дневно. Прекалено е гъсто и се надявам с времето да постигне още по-добър ефект.
Виж целия пост
# 19
на мен ми препоръчаха дуфалак,защото бил някаква плодова захар,която избутвала всичко от червата на бебока.също разбрах,че не води до привикване и до лениви черва в последствие.но все пак не смятам да прекалявам.моя бебо е по-малък от твоя МЕРЕЛИН,а и за първи път му дадох,като беше на около месец.дано ти помогне Peace
Виж целия пост
# 20
ехо,имаме голям напредък.вече се изхождаме по 1-2 пъти на ден.почнахме сокче от ябълка и резултата е на лице. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 21
istar_83, новината е страхотна! Ние сега се опитваме да гоним вашите постижения в запека  Sad Не почнаха ли пак коликите от сока? Никито все още си ги има и ме е страх със сокчето да не стане още по-зле!
Виж целия пост
# 22
като,че ли малко се увеличиха,но това е по-малкото зло според мен.аз като му приготвям сокчето правя така:слагам в едно шише сока от ябълка,капки против колики(ние сме на саб симплекс) и малко  топла водичка.така му го давам да пие.дано на вас също да помогне.между другото моето бебче много си прилича с твоето.даже като показах твоята снимка на майка ми,каза че там бил моя преслав,а не друго бебе. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия