Кой кабелни предлагатДИЕМИТЕ?

  • 1 100
  • 17
Аз съм към евроком.Оказа се че нямало да ги пуснат newsm78а дигат цената на 19 лв до 15 сто число ,след15ти цената става 20лв #Cussing out #Cussing out #2gunfire.не стига че спират а и дигат Sick.Ще се радвам ако някои ми кажа кой оператори ги излъчват и каква е таксата Praynig TiredБЛАГОДАРЯ предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Да и мен ме интересува същото  Hug
Моля  Praynig, споделете кой оператор ползвате и каква е месечната ви такса.КОлко програми гледате и т.н.
10х   bouquet
Виж целия пост
# 2
Ползуваме услугите на Софийска кабелна компания.Диемите остават. Ако платим до 20-то число всеки месец,цената е 14 лв.,а след 20-то число на месеца е 16 лв.
Виж целия пост
# 3
Ползуваме услугите на Софийска кабелна компания.Диемите остават. Ако платим до 20-то число всеки месец,цената е 14 лв.,а след 20-то число на месеца е 16 лв.
Дай телефонче моля Praynig Praynig Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 4
Ние сме към Центрум груп и имаме Диеми-те
Виж целия пост
# 5
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153954.0
Виж целия пост
# 6
Това го знам и даже писах там но ми трябва телефон или адрес дето да отида за СОФОЯ КАБЕЛ.От чинията се отказахме много скъпо излиза  за 3 телевизора #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 7
ето го сайта
http://www.sofianet.net/
Виж целия пост
# 8
А добре ли е сигналът и карината на предаване на Софийска кабелна компания и Центрум груп?
Виж целия пост
# 9
А добре ли е сигналът и карината на предаване на Софийска кабелна компания и Центрум груп?
определено на софия кабел е по добър.Имат повече програми..До нас е един от офисите на Центрум и казаха даже че от др месец таксата щяла да се дигне с 2 лева
Виж целия пост
# 10
   

пиле това на СОфия кабел ли са????АКО Е ТАКА БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 11
определено на софия кабел е по добър.Имат повече програми..До нас е един от офисите на Центрум и казаха даже че от др месец таксата щяла да се дигне с 2 лева
Благодаря ти много  bouquet
А случайно да знаеш има ли възможност да се плащат таксите по друг начин освен на ръка,защото офисите им са ни много далече Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
после ще ти кажа Heart Eyes Party
определено на софия кабел е по добър.Имат повече програми..До нас е един от офисите на Центрум и казаха даже че от др месец таксата щяла да се дигне с 2 лева
Благодаря ти много  bouquet
А случайно да знаеш има ли възможност да се плащат таксите по друг начин освен на ръка,защото офисите им са ни много далече Rolling Eyes

не но не ми пречи след обяд да питам :peace:a ako те устроива и това
centumgroup@gmail.com
www.centrum-group.org
Виж целия пост
# 13
не но не ми пречи след обяд да питам :peace:a ako те устроива и това
centumgroup@gmail.com
www.centrum-group.org
Видях сайтът им и ще им пиша да не те притеснявам.Благодаря ти все пак  bouquet
Виж целия пост
# 14
не но не ми пречи след обяд да питам :peace:a ako те устроива и това
centumgroup@gmail.com
www.centrum-group.org
Видях сайтът им и ще им пиша да не те притеснявам.Благодаря ти все пак  bouquet
не ме притесняваш ако не стане пиши ми живея близо до офиса само  на 2 крачки е .а и не ми пречи  bouquet Peace Heart Eyes Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия