Натаниел или Александър?

  • 7 846
  • 185
Здравейте искам да попитам дали ви  харесва името Натаниел (дар от Господ-име на ангел). Таткото много го харесва, но аз предпочитам Аликсандър.
Виж целия пост
# 1
не съм срещала мъж с такова име
предпочитам Александър
Виж целия пост
# 2
не съм срещала мъж с такова име
предпочитам Александър
И аз така! Peace
Виж целия пост
# 3
Натаниел е име по-често срещано в Щатите. Според мен проблемът е, че в БГ ще слагат ударението на сричката ЕЛ, докато ако е на ТА, звучи по-добре.

АлИксандър не ми харесва - каква е причината за това И? От нумерологична гледна точка ли?
Виж целия пост
# 4
натаниел ми звучи някак превзето, а аликсандър не ми допада - все едно е-то нарочно е заместено с и , за да звучи различно.
Виж целия пост
# 5
Натаниел честно казано не ми харесва,дори не го възприемам като име,а защо Аликсандър,а не Александър.Александър много ми харесва.
Виж целия пост
# 6
Здравейте, преди малко пуснах тема за това кое име ви харесва повече Натаниел или Алексардър (там бях объркала Алексардър с Аликсардър). Таткото харесва Натаниел, а аз Алексардър.
Виж целия пост
# 7
Александър Peace
Пусни си анкета.
Виж целия пост
# 8
Децата са си ваши кръщавайте ги както искате .НО си мислете един ден, дали няма да искат да си сменят името, дали няма да се представят под друго име ито само заради моментното увлечение на родителите им или желанието им да са оригинални.Удовлетворявайте желанията си ,но не на гърба на собственото си дете. Wink
Виж целия пост
# 9
Александър.
Другото име ми звучи леко женствено, но все пак вие си решавате.
Виж целия пост
# 10
натаниел
Виж целия пост
# 11
Натаниел ми звучи много библейско. АлЕксандър е супер!
Виж целия пост
# 12
Александър,Натиниел ми звучи много странно и не подхожда за мъжко име.
Виж целия пост
# 13
Александър - другото е женско Peace
Виж целия пост
# 14
Сега пък си объркала Александър с АлексаРдър-дано да е грешка де, че иначе-горкото дете Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия