Хематолог в Пловдив?

  • 25 590
  • 6
Моля за координати на добър хематолог в Пловдив! Чувала съм отзиви за д-р Кирова от ВМИ, но не знам нищо повече за нея т.е. телефони, приемни часове.
Виж целия пост
# 1
Никой ли от Пловдив не може да ми помогне?
Виж целия пост
# 2
Д-р Кирова е добра, но още по- добър е д-р Балтов. Също работи към ДКЦ на ВМИ. Докато работеше към болницаа гледаше намазките на всички по- заплетени случаи.Колегие му разчитаха на него при по- сложни диагнози. Мнението му е миродавно.Има голям опит.  Ако става аъпрос за нещо по- сложно е съветвам да се обърнеш към него. Работи със Здр. каса. График не мога да ти кажа. Обади се на тел във ДКЦ там ще ти го кажат Може да го намериш нател 144. Успех!
Виж целия пост
# 3
Хематолог за дете,за възрастен,за какво?
Виж целия пост
# 4
добър детски хематолог е др Стоянова в Медикус Алфа.или др Иванова в окръжна болница
Виж целия пост
# 5
Момичета, благодаря ви за отговорите!
Покрай грипната вълна, която ни налегна от миналата седмица, проблемите ми с анемията останаха на заден план.
Ще се опитам да открия д-р Балтов.
Виж целия пост
# 6

Ако става въпрос за детенцето д-р Стоянова /завеждаща/ или д-р Спасова в Детска онкохематология ВМИ. Там откриха таласемията минор на дъщеря ми. Нямам думи да изкажа колко човечни са всички от отделението. Това са хората, които ти трябват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия