Честита дъщеря мила Венециас

  • 4 024
  • 36
Здравейте мили момичета.
Искам да честитя дъщерята на Венециас и да им пожелая много взаимно щастие, красиви мигове и безкрайна обич. Дай Боже всички ни такава радост.

Искам да Ви попитам нещо. На нас ни предстои дело за осиновяване съвсем скоро. Моля Ви кажете ми съдията по делото какви въпроси ще ни задава. Казаха ми, че ще ни питат защо искаме да осиновим детето. Ще има ли и други въпроси? Имам и още един въпрос - от датата на делото ли ще изляза по майчинство т.е. гледане на детете до 2 години или от момента в който я вземем? Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Честито ви дъщеричка Венециас !  Hug  От цялото си сърце ви желая много щастие, здраве и само хубави мигове от тук нататък.

Виж целия пост
# 2

Цитат
Имам и още един въпрос - от датата на делото ли ще изляза по майчинство т.е. гледане на детете до 2 години или от момента в който я вземем? Благодаря Ви предварително.
От датата на която влиза в сила решението. А за въпросите не зная, защото ние не се явявахме.
Виж целия пост
# 3
честито и от мен Венециас, бъдете щастливи с взаимната си обич

marodidi , делото много напомняше брачна церемония, само дето вълнението ми беше стократно по-голямо

не помня точно какъв беше въпроса, но общия смисъл беше дали  наистина искаме да осиновим това дете

юристите на двете страни и прокурора нямаха въпроси и възражения и ...това е...

тонни , как така не се явявахте


Виж целия пост
# 4
  bouquet  bouquet  bouquet
И от мен едно горямо честито! Желая ви много здраве и хиляди споделени щасливи моменти!!!!

Не ми е ясно от къде дойде нозината, но е прекрасна!!!  newsm44 newsm07
Виж целия пост
# 5
Венециас, честито и от мен!!!

Бъдете много, много щастливи!!!!!! newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 6
Честито и от мен!!! С най-добри чувства пожелавам крепко здраве и цялото щастие на света, житейският ви път да е покрит с цветя!  bouquet
Виж целия пост
# 7
ЧЕСТИТА РАДОСТ У ДОМА,ВЕНЕЦИАС.
Желая ви много здраве,всеки миг от живота ви заедно да е пълен с усмивки,песни и игри.
Всичко най-добро и красиво за вас.
  bouquet
Виж целия пост
# 8
 Heart EyesПрекрасна новина   bouquet Чакам подробности и снимки  HugТи си прекрасен човек и съм убедена,че твоето момиченце ще е много щастливо с майка като тебе   bouquet
Виж целия пост
# 9
Не ми е ясно от къде дойде нозината, но е прекрасна!!!  newsm44 newsm07
Мила Венециас  HugЖелая ти много щастие и детски усмивки  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 10
Цитат
тонни , как така не се явявахте

Подадохме молба до съда, че подържаме молбата за осиновяване, съгласни сме с осиновяването, запознати сме със здравословното състояние на детето, молим да се даде ход на делото и се допусне осиновяване на  детето ...... от нас  т.н.
Виж целия пост
# 11
Искренно ви честитя новият член във семейството
Да ви е жива и здрава  bouquet
Виж целия пост
# 12
Честито Венециас!
Желая ти най-голямото щастие на света,защото ти го заслужаваш.
Виж целия пост
# 13
Уж гледам, а съм пропуснала най-важното! Венециас, заслужаваш голямо щастие след толкова ходене по мъките!
Пу-пу и като ти поулегнат нещата, "свирни ни"!  Grinning
Виж целия пост
# 14
ЧЕСТИТООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия