Фотошоп - XIV тема

  • 17 547
  • 372
# 75
Еми-Джеми, аз съм за розовия вариант!!
Виж целия пост
# 76
днес съм много работлива.ето трета рамка правя

fun lovin незнам защо не ти стои добре.Много си е хубаво даже.Относно промяна -може би цвета на рамчиците би могла да промениш,да не е точно тази тоналност на оранжавото.
emi_jamie -трудно е да се реши и двете си пасват-така,че остави ги и двете Laughing
Malenna вече е ясно защо твоята майка е маминка ,а не баба
Виж целия пост
# 77
emi_jamie,  на мен зелената повече ми харесва.  Simple Smile По-наситено стои и погледа ми пада директно върху снимките на детето. Розовият вариант малко бледнее .....
Виж целия пост
# 78
Най-после и аз се включвам с нещичко:

Но не съм спряла да ви чета-всичките ви неща са страхотни и стават все по-добри:)
Виж целия пост
# 79
amber, пекрасна е!
Виж целия пост
# 80
Момичета, всичките сте страхотни  bouquet Hug
Браво на вас, невероятни красоти... Аз обаче се мъча с книжката за Фотошоп-а и направо го намразих, защото нищо не мога още да направя, а имам идейките. Моля ви, кажете ми най-елементарното - как да направя селекция примерно на детенце от една снимка и после да я плейсна на друга? Много ми е трудно, като няма никой наоколо, който да ми обясни поне най-важното  Cry
Виж целия пост
# 81
Биляна, да кажеш на бабата, че изглежда страхотно Grinning

ani69, споменах ли че много харесвам работите ти Joy

Трилиън, много симпатична рамка  bouquet

Ето една шаренийка и от мен Grinning



http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE_BIG&IMAGE_ID=69080

Момичета, имам молба: ако може да ми кажете от къде мога да си дръпна маски? В момента си ги правя сама и освен, че не мога да ги измайсторя много сложни, си е и голяма хамалогия Tired


Виж целия пост
# 82
Niama kredor - i ste sum kratka. Super sa poslednite nesta!!! Luluto, i ti se zaribi!

Ot nas, zimen London (s lentov aparat!):


Виж целия пост
# 83
luluto в руския форум материнство има много линка е на първа страница
sram me ama  със инструмент ласо вторият от горе на долу селектираш обекта демек го обграждаш трябва да свършиш там от където си започнала после вземаш интрумент move tool и издърпваш селекцията върху снимката  на която искаш да бъде със edit -transform -scale можеш да го намалиш или увеличиш колкото искаш ама и аз едни обеснения дадох ако има нещо питай
malenna ще се съдим няма как като правиш такива красоти кой е виновен хората ще ме оправдаят Joy Joy
Виж целия пост
# 84
Като заговорихте за маските, отдавна се каня да питам, някъде назад преди поне 4-5 теми, имаше урок как се работи с маска. Тогава го направих и сега когато реших да направя пак... вече съм забравил, та искам да си припомня!!!
ако някой има под ръка урок или му се обяснява, ще съм благодарна!!!
  bouquet
Виж целия пост
# 85
За маските аз, аз да кажа Mr. Green
Най-добре стават от сайта на рускинята Анна Миронова. Ей сега ще пусна линка
ето от тук, ако не е ясно-питай, при мен се получи много добро
http://fotowedding.borda.ru/?1-9-0-00000039-000-0-0#003
Виж целия пост
# 86
микки, благодаря за сайта!  bouquet  bouquet  bouquet Много го харесах!!!  Маските са най малкото Mr. Green

Ето последното ми среднощно изпълнение  Embarassed



http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE_BIG&IMAGE_ID=69112

 
Виж целия пост
# 87
luluto newsm51
Виж целия пост
# 88
luluto,  amber , страхотно !!!
Виж целия пост
# 89
Здравейте, момичета!От известно време разглеждам темата и ми харесват всичките ви неща. Искам и аз да опитам, но нямам фотошоп. Някой може ли да ми каже от къде мога да си го изтегля безплатно и как? Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия