Има ли разлика между българските и чужденците-мъже?

  • 2 743
  • 44
Здравейте!
Може би ви се струва странен въпроса ми,но ми се наложи да общувам с чужденец, който живее в България. Той се държи различно от останалите мъже, които познавам. Това ме навежда на доста различни мисли. Тъй като е важно  за мен да бъдем в добри отношения бих искала да ме насочите има ли разлики в мъжете- чужденци.Специално в отношенията им към жените.
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
То от мъж до мъж има разлика,ти за цели нации питаш. Wink
Вси4ко зависи от първите седем години,дали майка му си е свършила работата покрай възпитанието и формирането на ценностната му система.А оттам_какъвто ти си го направиш. Laughing
Виж целия пост
# 2
Определено е така, но аз говоря за специфични културни особености, които са общи за дадена нация.
Виж целия пост
# 3
ако кажеш и от коя националност е  момъкът, може да се конкретизира някойс  портрет  или 4ерти!да, за мене си има разли4ие и във възпитание, в поведение, в мислене или даже подход към нещата.а към жените? разни породи мъже има.еле, обощения не могат да се правят!
Виж целия пост
# 4
От арабска страна е...  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Има и хора и хора. Културата, религията, семейството....оказват влияние върху личността, но тъй като няма 2ма души отгледани при еднакви условия няма и
общи за дадена нация
качества  Peace
Виж целия пост
# 6
Има и хора и хора. Културата, религията, семейството....оказват влияние върху личността, но тъй като няма 2ма души отгледани при еднакви условия няма и
общи за дадена нация
качества  Peace

 Peace  абсолютно на същото мнение съм!


Виж целия пост
# 7
От арабска страна е...  Simple Smile


 Laughing moгa da ti кажа , че мъжа ми не е еднакъв с останалите, както е и навсякъде по света. едно ги сближава-много са близки със семействата си. дори и да има някои, които го крият. така че за тези страни важи правилото, че взимаш не само мъжа, но и семейството и религията. така че хубаво го обмисли и опознай човека.
Виж целия пост
# 8
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=41202.0
eto edna mnogo stara, no mnogo vesela tema po temata  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
niama kredor  Peace
Виж целия пост
# 9
естествено, че има значение кой къде е расъл и пасал.
средата, националната култура, народопсихологията, семейната среда, която предава характерните културни модели в/у съответната личност. кой какъв е 'като човек' е  или ' всичко е индивидуално' е удобно обяснение, но нещата не опират само и единствено до това.
Виж целия пост
# 10
Мисля, че тук намаме достатъчно информация за начина им на живот. Създадени се ни едни представи, които не ме задоволяват. Затова ще съм благодарна на всякакво инфо за тях. По-отворени или по-затворени са от европейците? Лесно ли допускат други хора до личния си живот? И още от този род...
Абсолютно съм съгласна с "индивидуалните" особености, но все пак има и общи и определящи за даден народ.
Виж целия пост
# 11
мима го е казала определено най-сходното за вси4ки араби-семейството е приоритетно и без него не могат-остават като дърво без корен и винаги рано или късно се връщат към корените си или ги търсят!а за индивидуалното мога безкрайно много да говоря, книга да напиша за магреба! питай по-конкретно, ако пък си нямате приказката на тема религия и ви тормози това, пак ме питай, имам добра теория, която се приема от умните и незакостенели мозъци, поне тука!а и диференциално може да се  говори-всяка страна си има особеностите!ей, лошо да се знае едно, друго да се 4ува от слу4айни попадения и непопадения, трето да се види масата, народа и манталитета на място!и едно е безкрайно важно- клю4 към хората, да ги разбираш, да ги приемеш и дадеш от себе си за да те приемат и те!
Виж целия пост
# 12
Да. Има разлика.
Отваряй си очите
на четири. Успех!

Виж целия пост
# 13
Точно тая тема щях да търся, ама си ме изпреварила Wink
Просто е култова по темата.
Виж целия пост
# 14
Мисля, че тук намаме достатъчно информация за начина им на живот. Създадени се ни едни представи, които не ме задоволяват. Затова ще съм благодарна на всякакво инфо за тях. По-отворени или по-затворени са от европейците? Лесно ли допускат други хора до личния си живот? И още от този род...
Абсолютно съм съгласна с "индивидуалните" особености, но все пак има и общи и определящи за даден народ.

съжалявам, но не мога да те успокоя като ти давам генерално обобщена оценка за тях. много са различни. зависи от страната, от семейството, от интелигентността му. а и много зависи ти как ще се държиш с тях.
много е важно мъжа да може да балансира между семейството си и теб и да му е ясно, че сте различни. да не се опитва да те превъзпитава, както и ти него. да се приемате. това важи за всяка страна, когато се срещат различни култури.
най-важното - разяснете си нещата предварително. много е лесно да се влюбиш по тия страни Laughing, но ако не си духовно подготвен за различията и какво даваш от себе си, никога няма да си щастлива.

както каза Марси. кажи повече подробности, ако искаш така ще е по-лесно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия