Каква пудра използвате?

  • 7 348
  • 74
Та това ми е въпроса?
И кога ползвате компактната и кога прахообразната?? Hug
Виж целия пост
# 1
Ползвам антибактериалната на Manhattan. (Но не всеки ден.)
Много съм доволна от нея!
Виж целия пост
# 2
Ползвам на прах - сутрин при първото гримиране. С четка нанасям. Компактната е за корекции и имам в чантата, но почти не ползвам. Марка - Орифлейм
Виж целия пост
# 3
Моята е със светлоотразяващи частици на Bell, много е приятна.  Hug
Виж целия пост
# 4

В повечето случаи ползвам компактна, но сега си купих една прахообразна на Пупа и съм много доволна. Иначе съм ползвала от компактните на Манхатън антибактериалната и Клиник.
Виж целия пост
# 5
Антибактериалната на Манхатън  Peace
Виж целия пост
# 6
Антибактериална на Манхатън. Доволна съм.
Виж целия пост
# 7
Rimmel Stay Matte.Нанесена на лицето стои много добре, допада ми, а съм ползвала всякакви пудри от средния клас козметика. Също харесвам и на Максфактор - Cream puff.
Тази на Римел обаче моята явно е дефектна. Появява й се един твърд, неприятен слой отгоре, който трябва да изтъркам с игличка, че да продължа да си ползвам пудрата ..  #2gunfire
Виж целия пост
# 8
имам 2 на Манхатън-антибактериална и бронзираща
Виж целия пост
# 9
На Чифели - кремообразна.
Виж целия пост
# 10
Компактна от различни марки.
Виж целия пост
# 11
И аз ползвам на Манхатън антибактериалната Peace. Но лятото само.Тогава е топло и фдт. се разтича. Пудра зимата не използвам. Всъщност не слага никога и двете.фдт и пудра едновременно - нее Naughty
Виж целия пост
# 12
Тази на Римел обаче моята явно е дефектна. Появява й се един твърд, неприятен слой отгоре, който трябва да изтъркам с игличка, че да продължа да си ползвам пудрата ..  #2gunfire[/b]

s гъбичка ли е? пери я по-често, защото от лицето пренасяш мазнина върху пудрата и тя се бетонира  Twisted Evil

аз ползвам прахообразна на Орифлейм - с компактните не се разбирам  Laughing
Виж целия пост
# 13
Компактна на манхатън и на прах на ейвън.
Виж целия пост
# 14
Тази на Римел обаче моята явно е дефектна. Появява й се един твърд, неприятен слой отгоре, който трябва да изтъркам с игличка, че да продължа да си ползвам пудрата ..  #2gunfire[/b]

s гъбичка ли е? пери я по-често, защото от лицето пренасяш мазнина върху пудрата и тя се бетонира  Twisted Evil

аз ползвам прахообразна на Орифлейм - с компактните не се разбирам  Laughing
Ползвам собствена гъбичка за пудра или четка.Самата пудра нямаше. Ама не е в това проблема, нещо в структурата й е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия