Откровеността - докъде води тя?

  • 3 497
  • 61
Е, докъде води откровеността?
Когато си откровен, не злонамерен, а откровен?
Откровен за личните си помисли?!?!
Откровен за мнението си относно отсрещния човек?!?!?!
Откровен на всяка цена?!?!
Заслужава ли си?
Трябва ли?
Виж целия пост
# 1
Сега съвсем откровено ще ти кажа, че в последните дни се опитваш да догониш Касиди по брой пуснати теми  Mr. Green
Това не е злонамерено Laughing
Аз съм откровен човек - казвам си каквото мисля, без значение дали е хубаво или лошо  Crossing Arms
Предполагам, че не винаги си заслужава Rolling Eyes
Обичам хората, с които контактувам да бъдат откровени и с мен.
Виж целия пост
# 2
Ама докъде, води не казваш.
Виж целия пост
# 3
До никъде.
Виж целия пост
# 4
води до конфликти, до това води
иначе и аз съм прям човек и харесвам такива хора
Виж целия пост
# 5
Откровено ще ти кажа,че тормозиш мързеливо-заспалите мозъци на хората в неделя с тия филисофски теми,дет` ги пущаш.Ама това ме доведе и до отговорите на въпросите ти.Ай "го-вна"-ако си пич,няма да се разсърдиш-откровеността води до разкриване на истинските хора.Ако откровено кажеш на някого нещо хубаво,ако е човек на място няма да се надуе от това,ако пък кажеш нещо лошо-няма да се разсърди. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 6
До всичко и до нищо.
Зависи колко си способен да поемеш и какво можеш да понесеш.
Виж целия пост
# 7
До сега на мен ми е носела само добро.
Виж целия пост
# 8
До нещо добро  Peace
Виж целия пост
# 9
 CryВ повечето случаи до неприяности и гадости води,пустата откровеност.
Виж целия пост
# 10
Откровенността може да бъде разрушителна, ако отсрещната страна е твърде докачлива. На теория, повечето хора ценят откровеността, но на практика, малцина са способните да я оценят, особено когато се отнася до тях.
Виж целия пост
# 11
пред някои инстанции - и до ефективна присъда Laughing
Виж целия пост
# 12
С времето разбрах, че е глупаво да си крайно откровен....най- вече защото повечето хора не се интересуват наистина от мнението ти......защото истината често наранява...... етика се нарича това качество да умееш да преценяваш до каква степен да откриеш мнението си
Виж целия пост
# 13
Най- мразя когато някоя позната ми говори, че обича да е откровенна, а когато някой говори така с нея, се сърди...Е, не става така.

Всичко е до лично усещане. Не с всеки може да си откровен. Peace
Виж целия пост
# 14
Винаги съм била откровенна с хората,но понякога не е много правилно.Води до натякване и се ползва като един вид "оръжие" с/у мен  #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия