Дерматолог или козметик?

  • 1 562
  • 17
От студа и вятъра нещо стана с лицето ми-зачервено, подкожни пъпки и силно чувствително. Имам много суха и чувствителна кожа. Слагам крем но явно ми е слаб. Питам се дали трябва да се обърна към дерматолог или козметик? Помогнете ми?
Виж целия пост
# 1
по-добре на дерматолог  Peace
Виж целия пост
# 2
Дерматолог  Peace
Виж целия пост
# 3
Дерматолог. Ако той предпише ерапия в козметичен салон тогава и козметик. Но търси добър козметик занимаващ се с медицинска козметика. Често пъти самите дерматолози работят в екип с козметици и достора може да ти препоръча къде да отидеш.
Виж целия пост
# 4
Дерматолог.
Виж целия пост
# 5
Дерматолог. Първо трябва да се изясни откъде идва проблема. Дерматолозите също изписват кремове, в зависимост от кожата.
Виж целия пост
# 6
само със специалист медицнска козметика
Виж целия пост
# 7
Ами мисля че си за дерматолог. Щом ти е толкова чуствителна кожата, сигурно ще ти изпише някакъв медицински крем от рода на Юсерин, Биотерм и др. подобни.
Виж целия пост
# 8
Дерматолог. Все пак той е медицинското лице  Peace
Виж целия пост
# 9
Дерматолог Peace
Виж целия пост
# 10
Дерматолог. Първо трябва да се изясни откъде идва проблема. Дерматолозите също изписват кремове, в зависимост от кожата.

Имах и все още имам подобен проблем, с тази разлика, че моята кожа е от смесен тип (проблемна в Т-зоната). Посетих първо дерматолог, но дали не попаднах на свестен такъв не знам, но не ми помогна особено. Козметичката беше тази, която ме насочи към правилната терапия.
Принципно съм съгласна, че консултацията с дерматолог е желателна.
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви! Ще се посъветвам с дерматолог.
Виж целия пост
# 12
Дерматолог. Много вероятно е да е студова алергия. Успех Peace
Виж целия пост
# 13
И моята кожа е така, лющи се през зимата Confused Аз лично на дерматолог не съм ходила, просто ползвам супер мазни кремове през студените месеци и всичко е ок Peace
Виж целия пост
# 14
Естествено,че дерматолог   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия