Бързо,лесно и трайно отслабване с мляко и лимони

  • 116 179
  • 466
Здравейте,от доста време чета публикацийте в този форум,много са ми интересни и забавни всички теми тук.Пробвах известно време Японското чудо(без особено големи резултати)след това се прехвърлих на Рицарките,чийто режими са доста добри и аз ги изчитах всеки ден с огромно удоволствие,но вчера попаднах на нещо много интересно и съм решила да го пробвам.Една позната ми съобщи за тази диета и ме увери,че резултатите са зашеметяващи.В какво се състои диетата:
1-ви ден:Едно кисело мляко със сока на един лимон
2-ри ден:Едно кисело мляко със сока на два лимона
3-ти ден:Едно кисело мляко със сока на три лимона
...................................................................................
и така всичко се повтаря като всеки ден се увеличава бройката на лимоните
7-ми ден:Едно кисело мляко със сока на седем лимона Sick
Иначе през деня се яде всичко което пожелаеш без сладко,тестено,газирано и алкохол.
Този режим се пази една седмица,след това се почива една седмица и пак се повтаря.А резултат бил 14 кг.за един месец,за което не гарантирам все още,но дано да е така baby_neutral
Знам че не е много здравословно да се отслабва с такова темпо,но вече от едим месец съм на диета и нямам кой знае какви резултати,такаче се наемам да я спазвам.
Та молбата ми е ако някой е чувал за тази диета,ако е постигал някакви резултати или е решил да я спазва нека пише Hug
Виж целия пост
# 1
Имаше преди подобна диета с лимони, но без мляко.
Трябва да имаш здрав стомах за тази диета.
Виж целия пост
# 2
=.....малеееееееее,  ooooh!отивам за лимони....  animal037
Виж целия пост
# 3
Да вярно е и това,преди всичко трябва да се замислим за здравети си и след това да предприемем каквито и да било действия за отслабване.Аз засега слава богу нямам никакви оплаквания със стомаха,а иначе съм го подлагала на какви ли не изтезания,та мисля че ще се справя.Пък и какво са  някакви си седем лимома за ден Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4
Само 1 въпросче, ако може  Peace
Млякото и лимонът/лимоните едновременно ли се консумират и в коя част на деня - сутринта или вечерта Simple Smile Някое от храненията ли заместват?

 Hug Мерси предварително, mimitka!
Мисля да се включа към твоята схема от понеделник, например. Tи кога стартираш? Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ще взема да се включа и аз от понеделник ,че от китайските капсули нямам ефект,дано тука имам по големи резултати Praynig
Виж целия пост
# 6
звучи добре,дано да е ефикасно Praynig.аз изобщо не сьм на 'ти'с диетите но с тази май ще мога да се справя.мимитка  ти от колко време си на този режим и какьв ти е резултата?аз имам мноооогоооо за сваляне Tired
благодаря предварително за отговора Hug
Виж целия пост
# 7
опс,извини ме за глупавите вьпроси, едва сега прочетох ,че ти сега я почваш.
Виж целия пост
# 8
Тези дни преглеждах тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=52341.msg965468;topicseen#msg965468 там я има тази диета  и аз се чудих дали да  не наблегна на лимoните
Виж целия пост
# 9


 Значи,до колкото разбрах тази смес се прави сутрин и може да се яде до вечерта,по една-две лъжички,а иначе се храните нормално без хляб и сладко както посочих по-горе.Аз примерно млякото с лимоните ще го ям за закуска,след това плодове и вечер ще се храня нормално(предимно с месо и зеленчуци)понеже не мога да пропускам вечеря и да си лягам гладничка.
Днес ми е първи ден,така че ако има желаещи да се включат към мен още не е късно HugХапнах си млекцето с едно лимонче и да ви кажа доста киселичко беше,та незнам каква ще я свърша по-натам,а ма хората са казали:Трай бабо за хубост,а пък и аз твърдо съм решена да се отърва най-после от излишните килца,та ще устискам,а и за резултати ще ви пиша Laughing,надявам се добри
Виж целия пост
# 10
Хммм аз съм чувала за тази диета, но знам че целия ден консумираш само млякото и лимоните Sick Sick Sick.
А мисля че ако на ден си на едно мляко и колкото там се падат лимони - няма начина да не заслабнеш бързо.
Моля и аз Мимитка да каже горе - долу какъв е бил режима на нейната приятелка.
Виж целия пост
# 11
Ами аз казах вече,освен млякото с лимовият сок е позволено да се хапват и други неща,защото лимоните разграждат,аз не бих се подложила само на лимони,това е убийствено,дори да ми кажат,че 20кг.се сваля Stop
Виж целия пост
# 12
и аз се записвам от утре,довечера ще се зарея с лимони,че сьм станала една дебелана   TiredSick
Виж целия пост
# 13
Ами аз казах вече,освен млякото с лимовият сок е позволено да се хапват и други неща,защото лимоните разграждат,аз не бих се подложила само на лимони,това е убийствено,дори да ми кажат,че 20кг.се сваля Stop

Да-да...разграждат лимоните..никакви такива.Вярно, съдържат разни там вещества, които спомагат, а и доста витамин С, обаче, ако наистина говориш за резултати от -15 килограма за месец, то се обзалагам, че режимът на хранене изключва всякаква друга храна.Щото ако можехме да си ядем и да зобем лимони за "разграждане" и така да махаме по 15 килца месечно....ехе.....Ама...няма такъв филм, за жалост.
Виж целия пост
# 14
Е,бравос,вече станахме двечки,ще се подкрепяме,разбирасе.Само този киселаш да не вземе да ни се отрази и на настроението,че много лошо.Прочетох пуснатият линк,значи тази тема се е обсъждала доста отдавна,но положителни отзиви за съжаление няма,аз си мисля,че хората са си яли лимончетата,ама никакви хранителни ограничения не са правили и за туй така се е получило.Аз ще бъда стриктна,пък и прочетох,че трябва да се спазва 2 седмици,значи първата по описания по-горе от мен начин,а втората в обратна последователност,т.е.
8-ми ден-1 коф.кисело мляко с 6 лимона
9-ти ден-1 коф.кисело мляко с 5 лимона
.................................................................
13-ден-1 коф.кисело мляко с 1 лимон

Аз реших така да я правя и се надявам на 20 февруари(тогава е краят за мен)да съм поне -5 кг.Успех на всички,който ще пробват
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия