Матиране на руса коса

  • 197 885
  • 194
# 90
Аз сложих малко боя /зависи от косата, мойта е дълга и гъста/ малко окислител и шампоан /като че ли с шампоан става по-лесно за разнасяне/, разтворих ги в един голям съд с доста вода, водата стана тъмна, но не чисто черна. Облях си косата, постоях 20-30 секунди и готово. Стана супер.
Виж целия пост
# 91
Много ме заинтригувахте с това матиране. Аз съм в процес на просветляване на косата и сега съм на етапа много светло медено. Изпозвам балсам за матиране, но не виждам особен ефект. Бих искала да попитам дали мога да използвам този метод с черната боя за медено руса коса?  Thinking

Предварително ви благодаря.   bouquet
Виж целия пост
# 92
Косата трябва да ти е поне жълта,иначе няма да има ефект.
Виж целия пост
# 93
Е,вчера го пробвах това с черната боя...и нищо не стана...  no Сигурно аз нещо съм объркала. Thinking
Виж целия пост
# 94
Аз си купих боя на индола,та въпросът ми е следният:Ако искам матиране с нея от всички неща ли да сложа,дадоха ми боята и 2 шишенца с нещо си вътре.Боята е светло русо,с малко розовичко за цвят JoyИскам да облея с това нещо косата си.Как да стане това?
Виж целия пост
# 95
Двете шишенца са оксидант 12 %. Най-светло русите тонове на Индола вървят с два оксиданта, за да се получи добро изсветляване. В магазина не ти ли обясниха какво ти дават  newsm78
Виж целия пост
# 96
не,не ми обясниха!Изключително съм недоволна
Виж целия пост
# 97
Косата трябва да ти е поне жълта,иначе няма да има ефект.

Ужасно жълта, направо съм като морков.  Sick Banghead Определено ще пробвам занчи.

Мерси.   bouquet
Виж целия пост
# 98
Аз си купих боя на индола,та въпросът ми е следният:Ако искам матиране с нея от всички неща ли да сложа,дадоха ми боята и 2 шишенца с нещо си вътре.Боята е светло русо,с малко розовичко за цвят JoyИскам да облея с това нещо косата си.Как да стане това?
Искаш да се матираш с руса боя или аз нещо не разбрах? newsm78 Shocked
Матирането се прави с черна разредена боя върху изрусена коса.
Виж целия пост
# 99
Zdravei te, momicheta moga da vi predloja 6ampoana na Vela Frameze,ima inikalno deistvie
Виж целия пост
# 100
Матирах се с обливка с черна боя. Почти нищо не се получи. Ще пробвам пак, но очаквах повече. Искам наистина сиво.
Виж целия пост
# 101
Въпреки, че бях малко скептично настроена при мен стана и съм много доволна...хем косата ми не беше много светла..... Simple Smile
Виж целия пост
# 102
Въпреки, че бях малко скептично настроена при мен стана и съм много доволна...хем косата ми не беше много светла..... Simple Smile

 Какво  точно става? Да не би аз да не съм го направила точно. Спазих всичко, но не се получи сив отенък. Съвсем малко.
Виж целия пост
# 103
Пробвах пак и се получи. Стоях около минута и половина и стана сиво каквото исках. smile3521  newsm44 smile3501
Виж целия пост
# 104
И аз мисля днес пак да опитам това матиране с черната боя,защото предният път нищо не ми се получи. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия