Бебешка козметика

  • 8 274
  • 31
# 15
Ползвам само Бюбхен  Peace
Виж целия пост
# 16
аз ползвам Пенатен  Peace
Виж целия пост
# 17
И аз съм за Бюбхен - ползвам измиващ гел за тяло, мляко за тяло, козметичен крем за лице  и крем за вятър на тази марка и от всичко съм много доволна. Но забелязвам, че си е до бебе - на различните бебковци им понасят различни марки  Peace
Виж целия пост
# 18
Нивеа ползвам за себе си от дете--за мен съм доволна, но за бебо сме с Себа Мед Peace
Виж целия пост
# 19
От както се е родила малката ползвам само козметиката на CHICCO...и съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 20
На мен Нивеа не ми харесва.  Naughty Опитах им мокрите кърпички и няма да повторя Такава парфюмерия е прекалена за малко бебе, но това си е мое мнение   bouquet
Виж целия пост
# 21
Определено препоръчвам Мустела или Бюбхен.
Peace
 Аз мажех цялото тяло, включително и личицето
Виж целия пост
# 22
Определено препоръчвам Мустела или Бюбхен.
PeaceМожеш да мажеш цялото телце на бебето, но не и косата, някой майки го правят.
Виж целия пост
# 23
От самото начало ползвам Бюбхен и съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 24
Az sam za Mustela.
Biahme se podsekli i za edin den se opravihme s neia.
Виж целия пост
# 25
Здравейте! Родих миналата седмица секцио в МД. Нямам никаккъв опит и за това искам да ви питам - купили сме козметика на Нивея. Мога ли да мажа цялото телце на бебето с нея? След къпане с какво да мажа личицето му?
Доволна съм от Нивеа.Предимно нея използваме за Калина.
Виж целия пост
# 26
Peace
Виж целия пост
# 27
Бюбхен.
Виж целия пост
# 28
Бюбхен newsm10
Виж целия пост
# 29
Ако не сте получили обрив от продуктите на Нивея можеш да си ги ползваш. Наистина има много фалшиви продукти, но човек не знае на какво може да попадне.Има специални мазила за тяло и лице, но аз не съм запозната с тези на Нивея.  Ние ползваме на Мустела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия