Кога започват бебетата да сядат?

  • 1 288
  • 26
Кога започват бебетата да сядат?
Виж целия пост
# 1
Ето прочети тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=164067.0
Виж целия пост
# 2
Към 6-7-ми месец,но за всяко дете е различно.
Виж целия пост
# 3
Дани седна стабилно на 6,5 месеца.
Виж целия пост
# 4
Моето седна на 6, но стабилно седнал се задържа на 8.
Виж целия пост
# 5
при всяко дете е индивидуално нос опитите по4ват още от 3-я месец . към 6-я ве4е "сядат" - поне Гери с ръ4и4ки , къде на страна се набираше и сядаше . самостоятелно някъде запо4на да го прави към 7-я , 8-я месец.
не е хубаво оба4е когато детето не може само да го прави искуствено .. с възглавници или каквото и да е да го подпираш да седи
Виж целия пост
# 6
първата ми дъщеря направо реши да става  Mr. Green, сега с втората още се мъчи и се напъва седи като охлюв и клюкарства от количката доколкото може  hahaha Joy , но е разно да се натоварва седалището и да се слага напълно седнало детето преди 6 месец, слад това знам че може да се прави гимнастика като се оставя седнало детето като се подпира ,но това става за минути като заначало като те се увеличават, но честно казано незнам доколко е правилно да се практикува това, а и почти всяко дете започва само да тренира доста от по рано  Peace , както пишат майките около 8 месец седят сами напълно безпроблемно / повечето и ходят  Mr. Green /
Виж целия пост
# 7
След 6 месец или когато са готови
Виж целия пост
# 8
При всяко дете различно .. моята госпожица щеше да проходи, преди да се научи да седне ... неискаше да седи и тва си е ..
Щом я сложех, тя се изпъваше като струна да става ... зор  Grinning
Виж целия пост
# 9
След 6-ти месец се слагат да сядат, пък те кога ще се научат да сядат самостоятелно - не знам, всяко дете си е индивидуално.
Виж целия пост
# 10
След 6 месец
Виж целия пост
# 11
Всяко дете е различно и започва да сяда по различно време. Но при повечето дечица това става след 6ия месец.
Виж целия пост
# 12
Моят син седна стабилно на 7 месеца, даже на седем месеца и половина. Не съм го насилвала, той сам се изправи. Мисля, че и така си е най- редно Peace
Виж целия пост
# 13
Индивидуално е, моята бебка седна самостоятелно стабилно точно на 7 месеца.
Виж целия пост
# 14
ние на 4.5 месеца почнахме да сядаме...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия