Какъв крем за около очи ползвате?

  • 3 671
  • 56
# 30
в момента на ЛАНКОМ  Peace
Виж целия пост
# 31
В момента ползвам на Лореал, но не съм доволна.
Виж целия пост
# 32
В момента Актив вит.Ц, на ЛаРош.
Не ми сълзят очите, а мойте са мноооого чуствителни  Sick

Аз май съм единствената дето не му понася Виши  Embarassed
Виж целия пост
# 33
Аз използвам околоочния на Талодерма Peace
Много съм доволна от него,както и от всичките им продукти newsm10.
Виж целия пост
# 34
Мога да похваля гела с ройбос на Талодерма, и аз.
Също бях доволна от едно гелче с алое на Орифлейм, ама май вече го няма. Много добре изглеждаше кожата около очите сутрин, след вечерно намазване.
Виж целия пост
# 35
Прословутият гел с ройбойс на Талодерма не е лош наистина, но не забелязах кой знае какъв ефект, въпреки че го ползвах много дълго...нямам все още бръчки, исках просто освежаване и премахване на евентулна подпухналост сутрин, но нямах желания ефект.
При мен точно това е ефекта, сутрин очите ми не са подпухнали, а аз точно този ефект търсех, тъй като също нямам бръчки  Peace
Виж целия пост
# 36
клиник Grinning
Виж целия пост
# 37
в момента Висши, но не съм много очарована и мисля скоро да пробвам Ив Роше
Виж целия пост
# 38
Серията Скитдивидюал на Орифлейм е много добра. Околоочият серум премахва подутините сутрин около очите.
Виж целия пост
# 39
Серията Скитдивидюал на Орифлейм е много добра. Околоочият серум премахва подутините сутрин около очите.
Виж целия пост
# 40
princesa sum, това "Тоскана" марката ли е? За пръв път го чувам. Как да го потърся в аптеката?
Виж целия пост
# 41
От няколко дни съм с Avene Истеал, но все още нямам отзиви.
Виж целия пост
# 42
princesa sum, това "Тоскана" марката ли е? За пръв път го чувам. Как да го потърся в аптеката?

zna4i samiq krem se kazva toskana a ina4e firmata e cosmofarma italiq.www.cosmofarma.it
Виж целия пост
# 43
В кои аптеки може да се купят и повече информация за тези продукти? newsm78
Виж целия пост
# 44
mi v plovdiv gi ima v veriga sanita i magazini zara dokolkoto znam za6toto pak ot taq veriga si vzeh maska za kosa s 4esan na sa6tata firma.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия